Lubię linerową kreskę ! Przerobiłam w swoim kosmetycznym życiu wiele różnych linerów. Z wysokich półek cenowych, średnich i drogeryjnych. I tak naprawdę w każdej z tych grup mogłabym wskazać kilka fajnych linerów, które serdecznie polecam !

Linery, które dziś rekomenduje całym swoim kosmetycznym sercem to linery marki Benefit Cosmetics, które używam już bardzo długo i zawsze z chęcią do nich wracam ! BENEFIT Roller Liner to liner, który spełnia wszelkie moje oczekiwania. Supermatowy, precyzyjny i szybkoschnący eyeliner w kolorze czarnym oraz brązowym!

Z pomocą eyelinera, Roller Liner gładko uzyskasz naturalnie wyglądające i cienkie kreski na powiekach. To gwaranacja absolutnie matowego wykończenia! Jego wodoodporna formuła, 24-godzinna trwałość zapewni Ci nieskazitelny look przez cały dzień.
Absolutnie Matowe Wykończenie! – trwała, 24-godzinna i wodoodporna formuła – zapomnij o odbijaniu, blaknięciu, kruszeniu czy rozmazywaniu Superprecyzyjna Końcówka! – precyzyjnie wyrysowane i wyraźne linie przez cały dzień – bajecznie prosta aplikacja bez konieczności niepotrzebnego naciągania skóry!

Jest idealny ! zarówno w czarnym odcieniu jak i brązowym !

BENEFIT COSMETICS Roller Liner
BENEFIT Roller Liner
BENEFIT Roller Liner
Autor