Urban Decay wykracza poza kanony piękna, łącząc kobiecość z zuchwałością i dużą dawką szaleństwa. Marka skierowana jest zarówno do fanek makijażu w stylu Naked, jak i tych, które chcą się wyróżnić i mają odwagę wyrażać swoją osobowość. Urban Decay to profesjonalne kosmetyki, ultra-napigmentowane formuły w nieskończenie szerokiej gamie kolorystycznej i o awangardowych nazwach. A wszystko to w niepowtarzalnych, designerskich opakowaniach. I taka właśnie jest maskara Perversion! Kwintesencja zalet i właściwości marki Urban Decay ! Od pierwszego użycia skradła moje kosmetyczne serce !

URBAN DECAY PERVERSION

Urban Decay Perversion !
Urban Decay Perversion !

Maskara Perversion to sekret zmysłowego spojrzenia ukrytego pod wachlarzem zalotnie podkręconych rzęs. Wystarczy jedno muśnięcie, aby nadać im jeszcze więcej objętości i otulić kolorem aż po same końcówki. Potrójnie czarne pigmenty nadają produktowi najczystszy, najgłębszy, najbardziej intensywny odcień czerni, jaki tylko można sobie wyobrazić.

Skręcona, innowacyjna, pogrubiająca szczoteczka umożliwia chwytanie każdej rzęsy i sprawia, że tusz dociera nawet do trudno dostępnych miejsc, by pokryć także krótkie włoski i widocznie je wydłużać. A jeśli makijaż wymaga odświeżenia – wystarczy, że przeczeszesz rzęsy szczoteczką i nałożysz kolejną warstwę mascary! Sprawdziłam i działa! Maskara pięknie nosi się na rzęsach przez cały dzień bez śladu ! Nie obsypuje się, nie grudkuje i nie odbija ! Polecam serdecznie !

Przecież kochasz uwodzić, prawda?

Urban Decay Perversion
Urban Decay Perversion
Urban Decay Perversion
Urban Decay Perversion
Urban Decay Perversion
Autor