Collistar Italian Beauty  EYE LINER SHOCK

Nie mam wielce wykwintnej ręki jeśli chodzi o rysowanie kreski na powiece. O ile tą sztukę opanowałam przy malunku kredkami o tyle nie zawsze mi to wychodzi przy linerach w żelu, kremie , pisaku …. Mam kilka tego typu i w sumie bardzo rzadko używam. Uwielbiam czarne kreski ale nie każdy makijaż jaki sobie robię urozmaicam czarną kreską, z reguły wybieram inne kolory bo czasami odnoszę wrażenie , że jakoś taka kreska przytłacza moje oczy. Znacznie częściej używam czarnego, matowego cienia , łatwiej mi zrobić ładną kreskę i nie widać granic niedokładności ;p Jakiś czas temu w moje ręce wpadł nowy liner w pisaku marki Collistar. Oglądając zapowiedzi tej kolekcji , opis mnie zaintrygował, Cienka końcówka wydała się być idealna! Zabrałam się więc za testowanie. Pierwsze co zwróciło moją uwagę już przy słoczowaniu na dłoni, to to ,że jednym pociągnięciem mamy wyraźną , ciemną kreskę. Nie ma potrzeby dokładania kolejnych warstw aby uzyskać pożądany efekt. Druga cecha , która mnie zaskoczyła to idealnie czarny, pięknie błyszczący odcień ! Poniżej będziecie mogli zobaczyć efekty 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Collistar Italian Beauty  EYE LINER SHOCK 

Eye-liner zamknięty w eleganckim, kobiecym i bardzo oryginalnym opakowaniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Opakowanie zawiera  pióro, które jak to pióro, potrafi narysować wyrazistą i precyzyjną linię wzdłuż lini rzęs na powiece.
Specjalna, miękka końcówka pozwala rysować przedłużone, graficzne linie, perfekcyjne do super wyrazistego makijażu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Każdy szczegół opakowania Collistar  EYE LINER SHOCK  jest dopracowany. Elegancka linia, oznaczniki na zakrętce sugerujące prawidłowe domknięcie , naprawdę robi wrażenie.

liner 1_Fotor_Collage

Bardzo cienki , lateksowy aplikator  linera umożliwia wykonanie precyzyjnej kreski już jednym pociągnięciem . Nasycenie kolorem jest tak intensywne ,że nie ma potrzeby dokładania kolejnych porcji kosmetyku. Konsystencja nie rozmywa się podczas nanoszenia, trzyma się miejsca nałożenia , a kolor nie blaknie podczas noszenia. Szybko zasycha na powiece , dzięki czemu nie ma problemu również z odbijaniem się na powiekach. Nawilżająca i ochronna formuła kosmetyku zapewnia ochronę i pielęgnację wrażliwej skóry powiek.Demakijaż także odbywa się bez problemowo, liner zmywa się  bez rozmazywania się.

Collistar Italian Beauty  EYE LINER SHOCK w makijażu :

DSC00005_Fotor_Collage

DSC00005_Fotor_Collage_Fotor_Collage

SONY DSC

Od kiedy używam Collistar Italian Beauty  EYE LINER SHOCK, czarna kreska pojawia się u mnie częściej niż dotychczas  i choć nie jest jeszcze idealna z przyjemnością trenuję !

Collistar Italian Beauty  EYE LINER SHOCK dostępny jest w perfumerii Douglas w cenie 89zł /04 ml

Czego używacie do malowania czarnych kresek ? znacie kosmetyki kolorowe marki Collistar ?

Autor