Dior 079 Black Bow
_20-11-0917:58:02

Legendarna paleta 5 Couleurs, która jest najlepszym świadectwem mistrzostwa Dior w dziedzinie kolorów i efektów wizualnych, powraca w nowej stylowej oprawie.

Opracowane przez naukowców Dior palety 5 Couleurs Couture oferują drobno mielone pudrowe cienie, o kremowej, wręcz niewyczuwalnej konsystencji. Laboratorium Dior osiągnęło perfekcyjny poziom wiernego odtwarzania koloru: cień na powiekach w pełni odpowiada odcieniowi w palecie.
Intensywny i trwały kolor dopasowuje się do każdej karnacji. Po raz pierwszy formuła cieni została wzbogacona w substancje pielęgnacyjne: wyciąg z aloe vera wygładza skórę, a olejek sosnowy wykazuje właściwości zmiękczające.

Nowa gama DIOR 5 Couleurs Couture oferuje nie tylko różnorodność kolorów, ale również efektów. palety umożliwiają tworzenie zarówno subtelnego, jak i intensywnego makijażu dzięki cieniom, które są łatwe w nakładaniu i noszeniu, łatwo łączą się i mieszają.”
Peter Philips, Dyrektor Kreatywny oraz ds. Wizerunku Dior Makeup

Cienie pięknie się nakładają i doskonale blendują. Nie blakną i trzymają się powieki przez cały dzień noszenia makijażu. W makijażach poniżej paleta 079 Black Bow.

DIOR 079 Black Bow
DIOR 079 Black Bow
DIOR 079 Black Bow
DIOR 079 Black Bow
DIOR 079 Black Bow
DIOR 079 Black Bow
Autor