Dior 689 Mitzah
_20-11-0917:58:02

Legendarna paleta 5 Couleurs, która jest najlepszym świadectwem mistrzostwa Dior w dziedzinie kolorów i efektów wizualnych, powraca w nowej stylowej oprawie.

Opracowane przez naukowców Dior palety 5 Couleurs Couture oferują drobno mielone pudrowe cienie, o kremowej, wręcz niewyczuwalnej konsystencji. Laboratorium Dior osiągnęło perfekcyjny poziom wiernego odtwarzania koloru: cień na powiekach w pełni odpowiada odcieniowi w palecie.
Intensywny i trwały kolor dopasowuje się do każdej karnacji. Po raz pierwszy formuła cieni została wzbogacona w substancje pielęgnacyjne: wyciąg z aloe vera wygładza skórę, a olejek sosnowy wykazuje właściwości zmiękczające.

Nowa gama DIOR 5 Couleurs Couture oferuje nie tylko różnorodność kolorów, ale również efektów. palety umożliwiają tworzenie zarówno subtelnego, jak i intensywnego makijażu dzięki cieniom, które są łatwe w nakładaniu i noszeniu, łatwo łączą się i mieszają.”
Peter Philips, Dyrektor Kreatywny oraz ds. Wizerunku Dior Makeup

Cienie pięknie się nakładają i doskonale blendują. Nie blakną i trzymają się powieki przez cały dzień noszenia makijażu. W makijażach poniżej paleta Dior 689 Mitzah.

Dior 689 Mitzah
Dior 689 Mitzah
Dior 689 Mitzah
Dior 689 Mitzah
Dior 689 Mitzah
Dior 689 Mitzah
Autor