[fusion_text]

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

Od momentu premiery Diorshow w 2002 roku naukowcy Dior szukają inspiracji w technikach stosowanych przez ekspertów profesjonalnego makijażu i przenoszą tę wiedzę do produktów dostępnych dla wszystkich kobiet.

W 2015 roku Dior nadaje nowy wymiar tuszowi do rzęs Diorshow, który oferuje niespotykaną objętość rodem z pokazów mody i efektem jak po zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs.

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

Nowa formuła DIOR Diorshow odtwarza optycznie efekt zabiegu przedłużenia i zagęszczenia rzęs stosowanego przez profesjonalnych wizażystów w czasie pokazów mody.

Formuła wzbogacona w UNIKALNE MIKROWŁÓKNA średniej wielkości o podkręconym kształcie, uzupełnia rzęsy, w naturalny sposób zagęszczając firankę rzęs bez efektu grudek. Spojrzenie staje się bardziej intensywne, a rzęsy gęstsze i dłuższe w zależności od indywidualnych oczekiwań : woskowa konsystencja stopniowo powleka rzęsy przy każdym ruchu szczoteczki, umożliwiając dowolne modelowanie spojrzenia.

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

W poszukiwaniu optymalnego efektu nakładania tuszu nowa formuła DIOR Diorshow została wzbogacona w SERYCYNĘ mającą własności ochronne. Serycyna o dobroczynnych właściwościach dla rzęs jest białkiem otrzymywanym z jedwabiu. Z chwilą nałożenia tuszu przyczynia się do utworzenia ochronnej powłoki na rzęsach, która zapewnia wygładzenie powierzchni rzęs i tym samym umożliwia równomierne rozprowadzenie tuszu do rzęs na całej długości. W miarę stosowania tuszu, jego pielęgnacyjne działanie sprawia, że rzęsy stają się coraz gładsze, a efekt objętości coraz bardziej spektakularny.

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

Ponieważ stopniowe wysychanie formuły stanowi główne źródło niezadowolenia kobiet, Dior proponuje rewolucyjne opakowanie, które zabezpiecza świeżość formuły.

 

[/fusion_text][one_third last=”no” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_third][two_third last=”yes” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][title size=”1″ content_align=”left” style_type=”single” sep_color=”” class=”” id=””]Nowy, opatentowany dozownik „AIR-LOCKTM” zapobiegający wysychaniu tuszu[/title][separator style_type=”double” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#000000″ icon=”” width=”” class=”” id=””][fusion_text]Istnieją dwie podstawowe przyczyny wysychania tuszu:[/fusion_text][fusion_text]

 

1. Naturalne zjawisko na skutek penetracji powietrza przy każdorazowym otwarciu tuszu
2. Zjawisko mechaniczne: przy każdorazowym wyjmowaniu szczoteczki niewielka ilość formuły pozostaje i gromadzi się w szyjce oprawki, uniemożliwiając szczelne zamknięcie

[/fusion_text][separator style_type=”double” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#000000″ icon=”” width=”” class=”” id=””][fusion_text]

Dior wprowadza innowację w postaci nowego systemu opakowania z opatentowanym dozownikiem „AIR- LOCKTM” wyposażonym w dłuższą i szerszą osłonę zakończoną zaworem.

[/fusion_text][fusion_text]

1. OSŁONA ZAPEWNIAJĄCA OPTYMALNE ZAMKNIĘCIE TUSZU DO RZĘS
2-krotnie dłuższa niż w tradycyjnym systemie osłona zapobiega przedostawaniu się tuszu do zwężonej końcówki, zapobiegając w ten sposób gromadzeniu się tuszu, który utrudnia zamykanie opakowania oraz sprawia, że opakowanie staje się nieszczelne, a formuła traci świeżość.

2. ZAWÓR OGRANICZAJĄCY DOSTĘP POWIETRZA DO FORMUŁY

Zawór działa na zasadzie pokrywy bezpieczeństwa, sprawiając, że formuła nie pozostaje w kontakcie z powietrzem przy otwieraniu tuszu.

[/fusion_text][separator style_type=”double” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”#000000″ icon=”” width=”” class=”” id=””][/two_third][fusion_text]

 Proporcje XXL  szczoteczki Dior tuszu do rzęs Diorshow wywołały rewolucję w tradycyjnej szkole makijażu, a jej skuteczność nigdy nie została podważona. Okrągły kształt oversize czyni cuda. Zygzakowaty ruch umożliwia zarówno natychmiastowy makijaż jak i dowolne modelowanie efektu od naturalnego do spektakularnego. Legendarna szczoteczka Diorshow w połączeniu z formułą wzbogaconą w mikrowłókna otwiera dziś nowe horyzonty.

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

 

Od zeszłego roku, kiedy swoją premierę miał tusz do rzęs Dior It Lash, o którym pisałam TUTAJ, byłam jego wielką fanką i był numerem jeden wśród wszystkich maskar jakie miałam okazję używać. Do czasu pojawienia się tego tuszu. Pierwsza moja myśl: jaka wielka szczoteczka! nigdy wcześniej nie sięgałam po tusze z taką szczoteczką, a ostatnimi czasy również bardziej mi pasowały silikonowe. Do pierwszych testów podeszłam z nieśmiałością i już od pierwszego użycia byłam miło zaskoczona efektem jaki można uzyskać używając tą maskarę.

 

[/fusion_text][one_half last=”no” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][fusion_text]DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW[/fusion_text][separator style_type=”none” top_margin=”2px” bottom_margin=”2px” sep_color=”#000000″ icon=”fa-heart” width=”” class=”” id=””][separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_half][fusion_text]Tusz gładko sunie po rzęsach od razu efektownie je rozczesując i wywijając. Aplikacji towarzyszy przyjemny zapach. Szczoteczka ładnie się układa do rzęs i pokrywa maskarą nawet najmniejsze rzęsy w kąciku wewnętrznym oka. Na zdjęciach powyżej nałożone są dwie warstwy. Aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt można swobodnie dołożyć kolejną porcję bez obaw o sklejenie rzęs. Rzęsy po użyciu są elastyczne, nie ma mowy o sztywnym wykończeniu. Miękkie, zagęszczone i pięknie wywinięte. Taki efekt jaki lubię. Maskara nie odbija się, nie kruszy a czerń utrzymuje się do demakijażu. Jest to obecnie mój tusz numer 1!

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW
DIOR nowy tusz do rzęs DIORSHOW

 

[/fusion_text][fusion_text][/fusion_text][separator style_type=”none” top_margin=”” bottom_margin=”” sep_color=”” icon=”” width=”” class=”” id=””][postslider layout=”posts-with-excerpt” excerpt=”35″ category=”oczu” limit=”3″ lightbox=”yes” class=”” id=””][/postslider][fusion_text]

 

Macie swoje ulubione tusze do rzęs?, czym się kierujecie przy ich wyborze? rozmiar szczoteczki ma znaczenie ?[/fusion_text]

Autor