Dior Diorshow Iconic Overcurl Mascara
Dior Diorshow Iconic Overcurl Mascara

Maskara Diorshow Iconic Overcurl w nowej, stylowej oprawie i ulepszonej formule, aby nadać makijażowi oczu jeszcze bardziej spektakularną objętość i ekstremalne podkręcenie. Opracowany z myślą o różnych typach rzęs definiuje, pokrywa i podkreśla rzęsy już za pierwszym pociągnięciem, zapewniając 24h trwałość makijażu. Precyzyjna, specjalnie wyprofilowana szczoteczka jest łatwa w użyciu, dzięki czemu łatwo uzyskasz upragniony efekt.

Wzbogacona w nektar z bawełny formuła sprawia, że z każdym dniem rzęsy nabierają miękkości, są mocniejsze i lepiej odżywione. Szykowna oprawa posiada fasetowaną obrączkę z logo Dior w odcieniu tuszu: czarnym, niebieskim lub brązowym. W limitowanej edycji tusz jest dostępny w wersji ze srebrnymi drobinkami.

Opakowanie Diorshow Iconic Overcurl przypomina miniaturowe dzieło sztuki. Szykowna oprawa posiada fasetowaną obrączkę z logo Dior w odcieniu tuszu: czarnym, niebieskim lub brązowym. W limitowanej edycji tusz jest dostępny w wersji ze srebrnymi drobinkami. Maskara pięknie trzyma się rzęs przez cały dzień noszenia makijażu. Nie obsypuje się i nie odbija !

Dostępny w 4 odcieniach:
090 Black: ikoniczna czerń
264 Blue: niebanalny błękit
694 Brown: niezastąpiony brąz.
074 Sequins: Maskara couture w limitowanej edycji, ze srebrnymi drobinkami.

Diorshow Iconic Overcurl Mascara
Diorshow Iconic Overcurl Mascara
Diorshow Iconic Overcurl Mascara
Autor