Lancome CILS BOOSTER XL/ MASCARA HYPNÔSE
Lancome CILS BOOSTER XL/ MASCARA HYPNÔSE

Od wielu lat nie rozstaję się podczas makijażu rzęs z bazami i odżywkami ! mam swoje 3 ulubione, które zamieniam. O bazie/ odżywce marki Lancome już kiedyś pisałam to moje kolejne opakowanie i na pewno nie ostatnie. Razem z kultową maskarą tej marki stanowią świetny duet, który daje piękny efekt w makijażu.

Lancome CILS BOOSTER XL

Ta baza posiada formułę, która została opracowana z myślą o nadaniu objętości oraz wydłużeniu twoich rzęs. Zapewnia długotrwały efekt oraz podkreśla ulubiony odcień maskary. Dzięki zawartości prowitaminy B5 i pochodnych witaminy E, dodatkowo pielęgnuje i wygładza rzęsy. Delikatna formuła równomiernie pokrywa je na całej długości i dociera do nawet najdrobniejszych włosków, zapewniając efekt większej objętości i pogrubienia. Baza do rzęs Cils Booster XL Base zawiera również trójkątną szczoteczkę z wąską końcówką, która ułatwia aplikację. Produkt przygotowuje rzęsy do nałożenia tuszu dla efektu maksymalnej objętości.

Lancome HYPNÔSE

To kultowa maskara Lancôme, która została zainspirowana technologią pielęgnacji włosów. Starannie opracowana formuła zawiera kompleks aktywnych składników, które chronią i wzmacniają rzęsy, a także sprawiają, że zyskują większą objętość. Wosk Carnauba zwiększa efekt podkręcenia rzęs, by przez cały czas wyglądały spektakularnie, a olejek jojoba zapewnia łatwiejszą i gładką aplikację od nasady aż po same końce. Guma akacjowa pozostawia je natomiast bardziej miękkie, dzięki czemu zachowują swoją naturalną elastyczność.  Zawiera również opatentowaną szczoteczkę z ponad 1000 włókien. To właśnie ona ułatwia precyzyjne rozczesywanie rzęs oraz sprawia, że tusz nie pozostawia grudek. Unikalna końcówka ułatwia aplikację i pozwala zachować pełną kontrolę nad efektem większej objętości. Luksusowe, wąskie opakowanie tuszu do rzęs Hypnôse zdobią delikatne, złote akcenty.

Lancome CILS BOOSTER XL/ MASCARA HYPNÔSE
Fenty Beauty !CHEEKS OUT FREESTYLE CREAM BLUSH ! Summertime Wine!
Autor