LANCÔME Cils Booster XL

Podkreślone oczy są ponadczasowym atrybutem kobiecości. Ich wyrazista oprawa pomaga podkreślić piękno, wydobyć głębię spojrzenia i oddać emocje!

Od zawsze korzystały z tego ikony kina, by przyciągać uwagę widza nawet na czarno-białym ekranie. Efekt podkreślonego oka już w latach 60. stał się kwintesencją wizerunku nowoczesnej i silnej kobiety. Twiggy, Merlin Monroe, Brigitte Bardot, Sophia Loren czy niezwykła Audrey Hepburn – to ikony stylu i wizażu, których wdzięk i indywidualizm, także w makijażu, wpłynęły na obraz pewnej siebie kobiety w dzisiejszych czasach.

Wrażliwość i przebojowość – wszystko widać w spojrzeniu, którym możesz w jedną chwilę zawojować cały świat. Oczy są zwierciadłem duszy, a wachlarz rzęs ich najpiękniejszą oprawą. Patrząc na świat z pewnością siebie, budujesz w oczach innych, swój obraz silnej i charyzmatycznej Kobiety Lancome. To potęga głębokiego spojrzenia i hipnotyzująca moc kobiecości.

Podkreślaj ją, bo możesz być dumna ze swojej siły!

LANCÔME Cils Booster XL
LANCÔME Cils Booster XL
LANCÔME Cils Booster XL

Od wielu lat jest wierną fanką kultowego już dla mnie produktu marki Dior Diorshow Maximizer, świetna baza pod tusz i odżywka jednocześnie, którą polecałam Wam już niejednokrotnie. Nadal ją bardzo lubię i cenię ale teraz mam jeszcze większy hit ! LANCÔME Cils Booster XL. Genialny jako baza pod maskarę! Każdy tusz na tej bazie wygląda świetnie, a rzęsy w makijażu wyglądają pięknie! Ta baza pod maskarę, wydłuża, zagęszcza i podkręca rzęsy mikrowłóknami XL. Nakłdam Cils Booster XL przed każdym nałożeniem tuszu do rzęs, aby przedłużyć jego trwałość i zintensyfikować kolor, zagęścić i wydłużyć!  Biały kolor intensyfikuje kolor tuszu, który na niego nałożysz !

Produkt Mast Have !

Drugi produkt, który mnie bardzo miło zaskoczył, bo przyznam szczerze, że bardzo mało znam maskar marki Lancome, to kultowa maskara marki Hypnôse, którą dziś możecie zobaczyć w dwóch wersjach kolorystycznych! Ta ikonowa maskara do rzęs Lancôme przedstawiona w 2004 roku, odradza się ponownie w 2018, aby zaprezentować nowe opakowanie z biżuterią o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie. Szczoteczka tej maskary bardzo przypadła mi do gustu! dociera do najmniejszych rzęs i ładnie je podkręca. Za każdym pociągnięciem szczoteczki rzęsy stają się grubsze, doskonale rozdzielone, wyraźnie podkręcone i wydłużone. Formuła wzbogacona naturalnymi składnikami aktywnymi, zapewnia dekilatną aplikację i perfekcyjne rzęsy przez cały dzień: wosk roślinny Carnauba podkręca rzęsy, a olejek jojoba ułatwia jej aplikację.

LANCÔME Cils Booster XL
LANCÔME Cils Booster XL
LANCÔME Cils Booster XL
LANCÔME Cils Booster XL
Clarins Beauty News
LANCÔME Cils Booster XL

#KobietyLancôme

Autor