SISLEY Phyto-Ombre Eclat Toffee

SISLEY
PHYTO - OMBRE ECLAT
07 TOFFEE

Cienie do powiek SISLEY Phyto-Ombres Eclat to jedne z moich ulubionych cieni do powiek. Duża ilość dostępnych kolorów, poręczne małe opakowania, świetna jakość i wielka miłość do marki SISLEY, to gdybym miała tak krótko opisać. Ale to nie są zwykłe cienie, te cienie  łączą właściwości uważnie dobranych wyciągów roślinnych z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w zakresie makijażu. Cienie pięknie uwydatniają powieki łatwym do nałożenia woalem koloru i dają nieograniczone możliwości uzyskania różnorodnych efektów. Moja kolekcja tych cieni regularnie się powiększa, kilka z nich już pokazywałam w poprzednich publikacjach, linki pozostawię na dole wpisu. Przyszła kolej na bardzo intrygujący odcień w kolorze karmelowego brązu – SISLEY PHYTO-OMBRE ECLAT 07 Toffee

Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee

Cienie  zamknięte są w eleganckim i wygodnym kompaktowym opakowaniu w matowym czarnym kolorze.

Cienie SISLEY Phyto-Ombres Eclat są bardzo proste w nakładaniu nawet dla początkujących adeptów sztuki makijażu. Makijaż można wykonać jednym kolorem lub kilkoma harmonizującymi odcieniami dla uzyskania efektumonochromatycznego, bądź wybrać kolory kontrastujące ze sobą w zależności od preferencji użytkowniczki:

  • pojedynczy cień dla uzyskania naturalnego wyglądu
  • dwa odcienie dające efekt stopniowania „światło i cień”
  • kilka odcieni w celu osiągnięcia efektu kontrastu i bardziej wysublimowanego makijażu.

Wszystkie cienie mogą być nakładane na sucho lub lekko wilgotne, co pozwala zwiększyć intensywność koloru i zapewnić ich dłuższe utrzymanie się na powiece.

Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee

Marka SISLEY dba nie tylko o walory kolorystyczne jakie możemy uzyskać na powiece, jak większość kosmetyków kolorowych tej marki tak również cienie do powiek SISLEY Phyto-Ombres Eclat łączą właściwości uważnie dobranych wyciągów roślinnych z najnowszymi technologiami wykorzystywanymi w zakresie makijażu.

PODSTAWOWE SKŁADNIKI :

– wyciąg z liści zielonej herbaty – wygładzenie, zmiękczenie skóry.

– wyciąg z płatków białej lilii

– olejek z zielonej herbaty

– bardzo drobny i lekki talk – wyjątkowa gładkość, ultra powlekany silikonem jedwabiste w dotyku

– wyjątkowo drobne cząstki „soft focus” – zapewniają łatwa aplikację cieni

  • gładkie, idealne krycie
  • optymalne rozprowadzanie

– serycyt (bardzo drobna mika japońska), powlekany silikonem – wspomaga dobre przyleganie do powieki

– absorbujące mikro-perełki – gwarantują lekką konsystencję, doskonale utrzymujący się makijaż, świetliste, czyste i intensywne kolory

– perłowe drobinki – duża zawartość bardzo małych perłowych cząsteczek nadających błyszczący odcień oraz subtelny, plastyczny efekt: metaliczny, opalizujący lub satynowy.

Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee

MAKIJAŻ SISLEY

Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee

Na ruchomą powiekę w wewnętrznym kąciku oka, nałożyłam jasny cień SISLEY Phyto-Ombre Eclat 03 Dune. Kącik zewnętrzny wymodelowałam cieniem SISLEY Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee. Kreskę wzdłuż linii rzęs na górnej powiecie narysowałam linerem SISLEY So Intense Eyeliner. Rzęsy wytuszowałam maskarą SISLEY So Curle. Na policzki nałożyłam bronzer SISLEY Phyto-Touche Illusion d’Eté.

Cień  SISLEY Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee to przepiękny odcień karmelowego brązu, który pasuje do każdego typu urody i do makijażu na każdą okazję. Bez względu na to czy to makijaż dzienny czy wieczorowy ten cień pięknie modeluje załamanie powieki i stanowi już nieodłączny element mojej kosmetyczki. Jestem zachwycona jego odcieniem i jest to jeden z moich ulubionych odcieni brązu.

Cienie  SISLEY Phyto-Ombre Eclat to doskonałej jakości kosmetyki do makijażu. Każdy odcień jaki posiadam trzyma się na powiece cały dzień. Nie blaknie, nie zbiera się w załamaniach powieki, nie obsypuje się podczas nanoszenia. Absolutnie uwielbiam, za jakość i kolory. 

SISLEY Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
Sisley Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
SISLEY Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee
SISLEY Phyto-Ombre Eclat 07 Toffee

Makijaż z innymi odcieniami cieni 

SISLEY Phyto-Ombre Eclat :

Autor