DIOR 2017 CARE & DARE

DIOR MAKEUP SUMMER 2017 CARE & DARE

Słońce w zenicie pieści nagą skórę…W nadchodzącym letnim sezonie zadbaj o urodę, chroniąc skórę i pozwól sobie na chwilę wyzwolenia, odważnie eksperymentując z letnimi, wibrującymi jak rozgrzane powietrze odcieniami. Zaprojektowana przez  Dyrektora Artystycznego Dior Petera Philipsa kolekcja Care & Dare oferuje najlepszy wybór składników pielęgnacyjnych, aby lepiej podkreślić odważne kolory lata.

Pielęgnacyjne formuły przybierają odcień epikurejskiego brązu, który stapia się z delikatną opalenizną skóry, intensywnych odcieni miedzianych, które pulsują energią na powiekach oraz hipnotycznej bieli, która tworzy efekt kontrastów, grając ze słońcem w chowanego.

DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE
DIOR CARE&DARE

Cienie 5 Couleurs, które stanowią pole do popisu dla Petera Philipsa, występują w tym sezonie w dwóch autorskich paletach Care & Dare. Premierowa stylizacja wywołuje obraz plaży, opalonej skóry  oraz kolorów letniego dnia. Szykowne puzderko kryje w swoim wnętrzu cienie do powiek ze zmienionym w tym sezonie motywem plecionki, w konsystencji  nowej generacji, która łączy się ze skórą, tworząc niepudrowy efekt „drugiej skóry”. Innowacyjna technologia Color Magnifying SystemTM Diora pozwala uzyskać  idealnie czysty kolor.  Świetlisty makijaż wykazuje spektakularną trwałość.

Zgodnie z trendami sezonu cienie 5 Couleurs występują w palecie brązów z ciepłymi refleksami, które podkreślają głębię spojrzenia. W środku każdego z zestawów kontrastowy odcień, który ożywia makijaż: słoneczny, żółty kolor w 5 Couleurs Focus oraz pulsujący róż w zestawie Attract, które  mogą być nakładane jako rozjaśniający akcent pod brwiami lub w wewnętrznym kąciku oka. Moja paleta to 557 Focus. Cienie są absolutnie genialne! jedna z moich ostatnio ulubionych palet do makijażu oka! Świetna formuła, łatwość aplikacji i trwałość! Polecam serdecznie!

DIOR CARE&DARE
DIOR CARE&DARE
DIOR CARE&DARE
DIOR CARE&DARE

Wystarczy kilka kropli Diorskin Nude Air Luminizer, by uzyskać efekt promiennej cery muśniętej promieniami słońca… Formuła zawiera substancje rozpraszające światło oraz opalizujące pigmenty, które tworzą satynowe, rozświetlające wykończenie, oraz jest wzbogacona w natleniony olejek roślinny, który zwiększa naturalny blask skóry. Bardzo płynna konsystencja idealnie się rozprowadza na wypukłościach twarzy, ramionach i dekolcie. Rozświetlający fluid może być nakładany na podkład,  zapewniając rezultat „pocałunku słońca”. Bardzo lubię nakładać ten rozświetlacz na szyję i dekolt, przepięknie odbija światło i daje efekt subtelnie opalonej skóry. Możesz zmieszać odrobinę tego produktu z podkładem lub nanieść go na podkład, na miejsca, które pragniesz rozświetlić.

DIOR CARE&DARE
DIOR CARE &DARE
DIOR CARE &DARE
DIOR CARE &DARE
DIOR CARE &DARE
DIOR CARE &DARE

Ołówek z podwójną końcówką  DIOR Diorshow Coulour & Contour oferuje paletę kolorów lata. W zgranym duecie występuje dyskretnie zabarwiony biały cień oraz liner o dużej zawartości pigmentów.

Jeden ołówek, trzy możliwości: spojrzenie  Shell-Bronze w odcieniu słomkowym obramowane intensywnym brązem, kontrast pop Sun-Bath  żółtej powierzchni powieki i białej, perłowej kreski, a może fala Sea-Bay w kolorze pastelowego błękitu na powiece, której krawędź tworzy lazurową linię horyzontu.      

Diorshow Colour & Contour w 3 zestawieniach:

* 220 Sea-Bay  * 520 Sun-Bath  *630 Shell-Bronze

DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE

Ta sama gra świateł i promienna cera z bursztynowymi lub brązowymi refleksami, ten sam naturalny, ożywiony blask  DIOR Diorskin Nude Air… a ponadto w tym sezonie ochrona i pielęgnacja skóry.  Pod wieczkiem puderniczki białe litery N U D E z letnią wersją kultowego motywu plecionki odcinają się na tle piaskowych odcieni.  Formuła pudru została wzbogacona w pielęgnacyjne składniki, które tworzą skuteczną tarczę chroniącą przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi jak stres środowiskowy czy zanieczyszczenie powietrza. „Care & Dare” : codzienna ochrona i cera olśniewająca opalenizną.

Diorskin Nude Air Care & Dare w dwóch zestawieniach :

*002 Amber Tan *003 Bronze Tan

DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE

Gorący brąz, intensywny koral, magiczna biel.. Odważna stylizacja paznokci Dior Vernis w trzech wyrazistych i wprawiających w dobry nastrój odcieniach wieńczy kolekcję na letni sezon. Wystarczy dać się skusić koralowemu odcieniowi Coral Crush, odważyć się na połyskliwy Blazing Bronze… lub wypróbować Optic White. Peter Philips nakłada biały odcień u nasady paznokci przed nałożeniem koloru, który celowo nie jest dociągnięty do krawędzi płytki. Biała baza niebywale podkreśla kolor lakieru, tworząc nowy kierunek French Manucure.         

Dior Vernis

*002 Optic White *445 Coral Crush *729 Blazing Bronze

DIOR CARE & DARE
DIOR CARE & DARE
Autor