CHANEL ILLUSION D’OMBRE Griffith Green

CHANEL Griffith Green

Kalfiornijski klimat, wibrujące kolory różu, oranżu i błękitu roztaczające się wiosną i latem nad Los Angeles… To właśnie to miejsce, tętniące życiem i wibrujące blaskiem kolorów stało się inspiracją do stworzenia kolekcji L.A Sunrise Chanel.

Cała kolekcja makijażu CHANEL L.A SUNRISE  w linku poniżej :

ILLUSION D’OMBRE Griffith Green
CHANEL SPRING 2016 – KOLEKCJA L.A. SUNRISE

Głęboki koralowy oranż,  intensywny, wibrujący, fuksjowy róż i delikatny brzoskwiniowy odcień to piękna paleta barw zamknięta w chanelowskiej kasetce CHANEL SUNKISS RIBBON EXCLUSIVE CREATION.

Makijaż z użyciem różu CHANEL SUNKISS RIBBON EXCLUSIVE CREATION w linku poniżej :

SUNKISS RIBBON EXCLUSIVE CREATION
ILLUSION D’OMBRE Griffith Green
ILLUSION D’OMBRE Griffith Green

Wraz z nową kolekcją makijażu CHANEL na wiosnę 2016 pojawiają się trzy nowe kolory kultowych cieni do powiek w jedwabistym musie w intensywnych odcieniach przywołujących wiosnę i lato! Moonlight PinkGriffith Green i Ocean Light, pełne blasku ozdobią oko nałożone jako cień, ale możesz też użyć jako eyelinera malując kreskę wzdłuż linii rzęs.

Piękna turkusowa zieleń Griffith Green pięknie wygląda nałożona solo na powiekę i w towarzystwie czarnej kreski. Na całą powiekę ruchomą nałożyłam cień w musie. Pędzlem do rozcierania Chanel roztarłam. Wzdłuż linii rzęs na górnej powiece narysowałam kreskę czarnym linerem.

ILLUSION D’OMBRE Griffith Green
CHANEL ILLUSION D’OMBRE Griffith Green

W makijażu użyłam nowego podkładu CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW.

Niezależna od pór roku, czy to środek zimy, pierwsze promienie wiosennego słońca czy tez złota jesień, Les Beiges to zawsze ponadczasowa interpretacja naturalnego piękna. Prosty gest, który zapoczątkował wyzwolenie makijażu i stał się niezbędnym elementem codziennego rytuału piękna.

CHANEL LES BEIGES HEALTHY GLOW
CHANEL ILLUSION D’OMBRE Griffith Green
Autor