GIVENCHY NOIR INTERDIT

GIVENCHY
NOIR INTERDIT

Nowa maskara marki GIVENCHY  NOIR INTERDIT zaskakuje nie tylko świetnym efektem jaki tworzy na rzęsach ale także nowatorską szczoteczką. Maskara wygięta jest pod odpowiednim kątem, tak aby docierać do nasady rzęs i uzyskać efekt ich maksymalnego wydłużenia. Technika ta zaowocowała śmiałą innowacją: NOIR INTERDIT to pierwsza maskara ze zginaną szczoteczką, którą można ustawić pod katem 90o, aby zoptymalizować aplikację makijażu. Innowacyjną szczoteczkę połączono z formułą nowej generacji, która zawiera czarne pigmenty. Nowa formuła zapewnia rzęsom ekstremalną objętość i długość. WYDŁUŻA RZĘSY tak bardzo, że trzeba je zobaczyć, aby w to uwierzyć!

GIVENCHY NOIR INTERDIT
GIVENCHY NOIR INTERDIT

W typowym dla siebie awangardowym stylu marka Givenchy wymyśliła UNIKATOWĄ TECHNIKĘ APLIKACJI MAKIJAŻU za pomocą szczoteczki, którą można zginać pod kątem 90o. Dzięki temu możemy nakładać maskarę bliżej oka i pokrywać rzęsy od samej nasady. Technika pionowej aplikacji gwarantuje rzęsom maksymalną DŁUGOŚĆ i GĘSTOŚĆ już od pierwszego pociągnięcia maskarą. Szczoteczkę wyprofilowano tak, aby naśladować kształt firany rzęs – przylega do włosków jeszcze lepiej, aby POKRYWAĆ WSZYSTKIE RZĘSY AŻ PO SAME KOŃCE.

GIVENCHY NOIR INTERDIT

ZWIĘKSZENIE OBJĘTOŚCI uzyskuje się dzięki idealnemu połączeniu przyczepnych i plastycznych, naturalnych wosków, które dokładnie pokrywają każdy włosek. Objętość rzęs można potęgować kolejnymi pociągnięciami maskary, aż do uzyskania pożądanego efektu. Przyciągający uwagę EFEKT WYDŁUŻAJĄCY maskary NOIR INTERDIT stał się możliwy dzięki kompozycji sztywnych wosków, które otulają rzęsy, oraz miękkich wosków, które nadają formule niewiarygodną rozciągliwość. W miarę nakładania maskary polimery wysychają i pomagają utrwalać nadany rzęsom, podkręcony kształt.

GIVENCHY NOIR INTERDIT
GIVENCHY NOIR INTERDIT
GIVENCHY NOIR INTERDIT

INTENSYWNA CZERŃ to kolor-atrybut marki Givenchy – zarówno w modzie, jak i w makijażu, a także we wzornictwie jej produktów. W formule NOIR INTERDIT użyto NOWEJ GENERACJI PIGMENTÓW, aby na nowo ukazać moc czerni. Są one niesamowicie intensywne, bogate, głębokie i jednolite. NOIR INTERDIT zawiera unikatowy aktywny składnik. Dzięki PIELĘGNACJI UWYDATNIAJĄCEJ RZĘSY, działanie maskary staje się z czasem coraz bardziej imponujące. OLEJEK Z CZARNEJ RÓŻY, obecny we wszystkich kreacjach linii Interdit, połączono ze wzmacniającą witaminą. Formuła wzmacnia i chroni włókna włosowe. Sprawia, że rzęsy stają się jedwabiste i gładkie.

 

Maskara przepięknie wydłuża rzęsy, podkręca ja i dodaje objętości, Aplikacja wygiętą szczoteczką nie nastręcza żadnych trudności. Wręcz przeciwnie bardzo ułatwia dotarcie do rzęs u nasady. Maskara nie kruszy się i nie odbija się. Polecam !

Autor