Makijaż z zieloną kreską

Przez cały okres jesienno-zimowy na moich powiekach gościły kreski. Praktycznie każdy makijaż był nią podkreślony. Wybieram odcienie brązów, fioletów i czarne eyelinery, które praktycznie dobrze wyglądają w każdym makijażu. Zmęczona jednak już tymi szarościami za oknem przypomniałam sobie o moich kredkach, których mam wiele w różnych, żywych i bardzo ciekawych odcieniach. Dziś pokażę Wam makijaż, w którym główną rolę odgrywa kreska w zielonym kolorze.

Ines Beauty Makeup

Na zdjęciu powyżej umieściłam wszystkie kosmetyki jakie użyłam do wykonania makijażu.

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Użyłam podkładu Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation, jest nowy podkład marki Shiseido, który niebawem pokażę w przybliżeniu. Jako pudru wykończeniowego użyłam Meteorytów Guerlain z zimowej edycji limitowanej, który pokazywałam w recenzji →Guerlain Meteoryty Flocons Enchantés ←

Guerlain Meteoryty Flocons Enchantés
INES BEAUTY MAKEUP

Pod oczy i na powieki jako bazę nałożyłam mój ulubiony korektor SISLEY, który recenzowałam → SISLEY PHYTO-CERNES ÉCLAT ←

Na policzki nałożyłam przepiękny brązer SISLEY PHYTO-TOUCHE ILLUSION D’ÉTÉ, o którym więcej napiszę wkrótce.

PHYTO-TOUCHE ILLUSION D'ÉTÉ
Quickliner For Eyes
PHYTO-TOUCHE ILLUSION D'ÉTÉ
Dior Mono Fusion Matte 281 - Cosmos

Na całą powiekę ruchomą nałożyłam jasny cień ( możesz użyć każdego jaki masz, chłodny lub ciepły odcień, matowy, perłowy lub satynowy. W kąciku zewnętrznym użyłam cienia w kremie DIOR Mono Fusion Matte w pięknym kolorze 281 – Cosmos, wymodelowałam kącik rozcierając cień na zewnątrz i ku górze. Rzęsy wytuszowałam bardzo dobrą maskarą Revlon Volume + Length Magnified, która pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy. Nie odbija się, nie skleja rzęs i daje spektakularny efekt.

REVLON Volume + Length Magnified
Quickliner For Eyes

Wzdłuż linii rzęs na górnej powiece narysowałam kreskę kredką CLINIQUE Quickliner For Eyes w kolorze INTENSIVE PEAOCOCK. Absolutnie piękny i rzadko spotykany odcień zieleni, który świetnie wygląda w otoczeniu brązów, beży, fioletów, szarości czy też innych zieleni. Uwielbiam ten kolor i cieszę się,że jest w stałej ofercie marki. Jakość genialna, miękka , świetnie napigmentowana i cudnie się nią ciągnie kreski.

Quickliner For Eyes

Usta podkreśliłam jasnym kolorem. Całe usta wypełniłam kredką konturówką do ust SISLEY Phyto-Lèvres Perfect w kolorze NUDE. Na konturówkę nałożyłam błyszczyk SISLEY Phyto-Lip Star w odcieniu WHITE DIAMOND.

Phyto-Lip Star
SISLEY Phyto-Lip Star

Użyte kosmetyki

Shiseido Synchro Skin Lasting Liquid Foundation

Guerlain Meteoryty Flocons Enchantés

SISLEY PHYTO-CERNES ÉCLAT 

SISLEY PHYTO-TOUCHE ILLUSION D’ÉTÉ

DIOR Mono Fusion Matte w pięknym kolorze 281 – Cosmos

Revlon Volume + Length Magnified

CLINIQUE Quickliner For Eyes w kolorze INTENSIVE PEAOCOCK

SISLEY Phyto-Lèvres Perfect w kolorze NUDE

SISLEY Phyto-Lip Star w odcieniu WHITE DIAMOND.

 

 

Autor