KAT VON D TATTOO LINER

Kreski trenuję od kiedy pamiętam ! czyli już jakieś prawie 20 lat, matko ! jak długo! Wychodzi różnie, jak się ręka nie trzęsie to nawet jest doskonale, w moim odczuciu oczywiście ! ale czasami też mi nie wyjdzie. Wszystko zależy od dnia i od tego czym pracuję na oku. Najłatwiej wychodzą mi kreski robione cieniem do powiek, nakładane małym pędzelkiem. Ale nie są takie typowe, klasyczne kreski, takie trochę podróbki ale lubię je! Często sięgam po kredki, lubię jak są miękkie i łatwo suną po powiece bo wtedy łatwo mogę skorygować ich kształt zanim zastygną na amen! Poza tym mam ich w wielu kolorach i mogę się dziękim temu nawet najbardziej nudnym makijażem pobawić rysując kolorowe kredki. Linery to już wyższa szkoła jazdy i tu uważam, że trzeba mieć trochę łapkę wytrenowaną. Na początku mojej przygody z kreskami, linery mnie przerażały i omijałam szerokim łukiem. Dziś już po kilku latach sumiennej praktyki doszłam do wprawy i lubię po nie sięgać. Mam kilka swoich ulubionych, a ostatnio dołączył do nich genialny liner KAT VON D TATTOO LINER . Po prostu cudo!

Rysowanie kresek linerem jeszcze nigdy nie było dla mnie tak łatwe i przyjemne! Tym linerem zrobisz naprawdę bardzo cienkie kreski jeśli nie jesteś fanką grubych! Poza tym, że jest to świetnej jakości produkt ma też bardzo dobrą cenę ! 89 zł, uważam, że jak na taki kosmetyk jest to naprawdę bardzo dobra cena. Nie myśląc o cenie po rabacie 20% jakie często są w perfumerii Sephora !

KAT VON D TATTOO LINER
KAT VON D TATTOO LINER

  Eyeliner w płynie Kat Von D ma ultra-cienką i elastyczną końcówkę, która umożliwia łatwą i precyzyjną aplikację. Ten wodoodporny eyeliner o formule wysoce nasyconej pigmentami nie obsypuje się i nie rozmazuje, zapewniając trwały efekt. Pędzelek aplikatora, zawierający 325 włosków, pozwala na wykonanie zarówno cienkiej jak i grubej kreski. Uwielbiam za mega precyzyjny pędzelek, idealny odcień czerni i niezwykłą łatwość rysowania kresek. Ten liner mam wrażenie sunie wraz z moim zamysłem w głowie na kreskę! bez względu na to czy robię mega cienką czy grubszą za każdym razem wychodzi idealna, w moim odczuciu oczywiście. Jeśli jesteście fankami kresek to polecam serdecznie !

Kosmetyk dostępny jest w 2 odcieniach.

Kat Von D TATTOO LINER

Kat Von D TATTOO LINER

Kat Von D TATTOO LINER
Kat Von D TATTOO LINER
Kat Von D TATTOO LINER
Autor