Long-Wear Liquid Liner
 •   Elastyczna formuła
  Oparta na wodzie formuła i unikalne polimery tworzą na oku pełen refleksów, długotrwały kolor, który nie traci wyrazistości i nie ściera się w ciągu dnia.

 •   Gładkie, luksusowe wykończenie:
  Przezroczysta baza produktu stanowi gładką płaszczyznę dla unikalnej perłowej mieszanki. Tak przejrzysta struktura kosmetyku pozwala każdej drobince na bycie w centrum uwagi, a indywidualnemu odcieniowi na odzwierciedlenie różnorodnych barw, zależnie od kąta padania światła, zapewniając luksusowy efekt kameleona.
 •   Unikalna Perłowa Mieszanka
  Każdy z pięciu wyrazistych odcieni składa się ze specjalnie opracowanej mieszanki różnych rozmiarów perełek, które tworzą feerię intensywnych barw i blasku bez konieczności rezygnacji z lekkiej formuły. Płaskie, przylegające do skóry perełki odbijają światło niczym lustro wzmacniając tym samym efekt rozświetlenia Twojego spojrzenia.

BOBBI BROWN
Long-Wear Liquid Liner

Tej jesieni, Bobbi przedstawia światu swój najnowszy produkt Long – Wear Liquid Liner. Ta długotrwała i wydajna formuła sprawi, ze użycie eyelinera stanie się prostsze, a metaliczny połysk będzie wyjątkowo łatwy do osiągnięcia.

Stworzony z unikalnej perłowej mieszanki opalizującej wielowymiarowym połyskiem, który zmienia się wraz z kątem oświetlenia. Oparty na bazie wody liner zapewni Twoim powiekom kalejdoskop połyskujących barw inspirowanych kolorami kamieni szlachetnych. Odporny na pot i wilgoć, Long-Wear Liner jest lekki, a jednocześnie utrzymuje się na oku od rana do nocy, od zachodu do wschodu słońca.

Cena : 135 zł.

Long-Wear Liquid Liner
 • Odcienie:

 Forest Sparkle, Night Sky Sparkle, Baltic Blue Sparkle, Violet Sparkle, Golden Bronze Sparkle

Sugerowany Sposób Użycia:

 •  Narysuj kreskę wzdłuż górnej linii rzęs, zaczynając od wewnętrznego kącika oka i pociągnij ją aż do zewnętrznego kącika .
Autor