Markę Zoeva pokochałam za pędzle! to było moje pierwsze spotkanie z tą marką już jakiś czas temu i do dziś regularnie kupuję pędzle tej marki! są świetne! zwłaszcza zestawy pędzli, ale o nich kiedy indziej opowiem ! Palety cieni jeszcze chyba żadnej nie pokazywałam na blogu w makijażach a mam kilka i chętnie je używam ! dziś pierwsza z nich ! Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette!

Paleta ZOEVA Rose Golden zainspirowana jest delikatną stroną kobiecej natury – harmonia złocistych różów i ciemnego brązu dla naturalnego looku glamour.  Paleta podkreśla kobiecość i przypomina jak wielką przyjemnością jest bycie kobietą.
Paleta Rose Golden to gama oszałamiających złocistych i różowych tonacji. Jak w przypadku każdej palety możliwości kombinacji jest tyle ile jesteśmy w stanie sobie wymyślić!

Ta paleta ma bardzo uniwersalną kolorystykę, i to właśnie na zakup jej jako pierwszej się zdecydowałam , to ona rozkochała mnie w sobie tak bardzo, że potem dokupiłam kolejne ! Ta paleta to nie tylko piękna kolorystyka ale genialna jakość cieni, świetna pigmentacja, doskonałe blednowanie , naprawdę nie mam się do czego przyczepić nawet jeśli bym się bardzo starała ! Cienie nie obsypują się podczas nakładania, nie blakną i nie ścierają się! trzymają się miejsca aplikacji przez cały dzień noszenia makijażu! Na zdjęciach poniżej 3 makijaże wykonane tą paletą cieni!

Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette

Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette

Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette
Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette
Zoeva Rose Golden Eyeshadow Palette
Autor