[fusion_text]

 SISLEY Phyto-Eye Twist – nowe kredki do powiek

Po wielkim sukcesie Phyto-Lip Twist, Sisley proponuje kolejny kosmetyk z motywem zebry,  nową kolekcję wysuwanych, wodoodpornych kredek XL do oczu, o głębokich, magnetycznych barwach, do obrysowania, cieniowania i podkreślenia spojrzenia jednym ruchem!

 SISLEY Phyto-Eye Twist – nowe kredki do powiek to pierwsze automatyczne kredki do oczu typu „jumbo” od Sisley. Elegancka, graficzna zebra kryje całą gamę kolorów, czystych i intensywnych ozdabiających spojrzenie pięknymi kolorami.  Wygodny w podróży i uzależniający gest SISLEY Phyto-Lip Twist od niedawna dostępny w wersji do makijażu oczu dzięki odpowiednio dobranej średnicy kredki, doda spojrzeniu intensywności. Idealny format jumbo, ani zbyt gruby, ani zbyt cienki, sprawia że kredka sprawdza się idealnie zarówno jako cień do powiek, do obrysowywania oka lub jako eyeliner. Wodoodporna formuła o wyjątkowej trwałości rozświetli spojrzenie żywymi i upajającymi kolorami…

Żywiołowe odcienie SISLEY Phyto-Eye Twist elektryzują spojrzenie nadając mu nowy wymiar. Kolory są olśniewające, przenikają się i odbijają światło. Mocno nasycona pigmentem materia doda ognia tęczówkom i przyciągnie wszystkie spojrzenia.

Niewyczuwalna, wodoodporna, wtapiająca się w skórę formuła kredek SISLEY Phyto-Eye Twist to wynik zastosowania najnowszych innowacji w dziedzinie makijażu, umożliwiających uzyskanie wyjątkowych właściwości: kremowa konsystencja, miękkość przy rozprowadzaniu, niezrównana przyczepność i delikatność. Kredka nie spływa, nie rozmazuje się, długo się utrzymuje, równomiernie i z wielką łatwością się rozprowadza. I jak zawsze w produktach marki Sisley, formuła zawiera zestaw składników pielęgnacyjnych, chroniących delikatną skórę powiek: zielona herbata, kamelia i biała lilia zapewniające miękkość i delikatność.

 SISLEY Phyto-Eye Twist
SISLEY Phyto-Eye Twist

Używając kredki SISLEY Phyto-Eye Twist można:

– zaostrzoną końcówką sztyftu wykonać precyzyjną kreskę

– płaską stroną uzyskać efekt cienia na całej powiece

– dowolnie rozcierać, lub malować graficzne elementy…

Ale zawsze w prosty sposób i w mgnieniu oka!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Można uzyskać różny stopień kryjący rozcierając kolor palcem, tworząc mgiełkę koloru lub malując kilka warstw, uzyskać duże nasycenie koloru. Zabawne i wygodne, mieszczące się w torebce, kredki Nowość Sisley Phyto-Eye Twist nie wymagają temperowania, można mieć je z sobą w każdych okolicznościach. Sztyft gładko prześlizguje się na powiece, pokrywając ją kolorem. Prosty gest, intensywny efekt i ekspresowy makijaż, bez ryzyka!

 SISLEY Phyto-Eye Twist dostępne są w  8 odcieniach, które podkreślają styl, wizerunek i osobowość.

Dziś pokażę Wam Kochani trzy proste makijaże, które wykonałam tymi kredkami.

1) Makijaż 6 Marine – głęboki odcień indygo o różnorodnych refleksach

Sisley Phyto-Eye Twist 6 Marine
Sisley Phyto-Eye Twist 6 Marine

Jako bazę do makjiażu użyłam jasnego, satynowego cienia, który nałożyłam na ruchomą część powieki, kredką Sisley Phyto-Eye Twist 6 Marine narysowałam kreskę.

Sisley Phyto-Eye Twist 6 Marine
Sisley Phyto-Eye Twist 6 Marine

Przepiękny odcień 6 Marine najbardziej podoba mi się właśnie w kresce. Na całej powiece nie ma już tak pięknego efektu jak właśnie w postaci kreski. Jako bazę można użyć różnych odcieni beży, delikatnych róży, brązów i szarości. W każdym zestawieniu pięknie indygo wygląda.

2) Makijaż 1 Topaze – brąz z akcentami różu i drogocennego złota

 SISLEY Phyto Eye-Twist 1 Topaze
SISLEY Phyto – Eye Twist 1 Topaze

Na zewnętrzny kącik i załamanie powieki pomalowałam kredką SISLEY Phyto – Eye Twist 1 Topaze i palcem delikatnie roztarłam w kierunku wewnętrznym i zewnętrznym wyciągając ku górze tuż nad załamanie powieki. Na wewnętrzny kącik oka nałożyłam złoty cień. Całość ozdobiłam kreską, którą także zrobiłam kredką SISLEY Phyto – EyeTwist 1 Topaze.

 SISLEY Phyto Eye-Twist 1 Topaze
SISLEY Phyto – Eye Twist 1 Topaze

Uwielbiam ten odcień! Jest to jeden z ładniejszych odcieni brązu jaki mam w swojej kolekcji. Zestawiam go w makijażu z większością kolorów cieni jakie mam . Ma w sobie wszystko co lubię : złoto i róż !

3) Makijaż 3 Khaki – elegancka metaliczna zieleń khaki

SISLEY Phyto EYE-Twist 3 Kahaki
SISLEY Phyto EYE-Twist 3 Kahaki

Podobnie jak w przypadku makijażu wyżej przy użyciu kredki 1 Topaze , kredkę SISLEY Phyto – EYE Twist 3 Kahaki nałożyłam na  zewnętrzny kącik, załamanie powieki oka. Palcem delikatnie roztarłam w kierunku wewnętrznym i zewnętrznym wyciągając ku górze tuż nad załamanie powieki. Na dolne j powiece, wzdłuż linii rzęs narysowałam kreskę do połowy długości. Na górnej powiece narysowałam kreskę tą samą kredką.

SISLEY Phyto EYE-Twist 3 Kahaki
SISLEY Phyto- EYE Twist 3 Kahaki

Ja bardzo lubię u siebie na oku takie odcienie i dobrze się w nich czuję. W przypadku tego odcienia widoczne są migoczące drobinki co dodatkowo wzbudza we mnie chęć noszenia gdyż ja lubię takie wykończenia kosmetyków kolorowych do powiek. Lubię jak się coś po prostu na powiece dzieje mimo,że moje makijaże są bardzo proste, a może właśnie dlatego!

SISLEY Phyto EYE-Twist 3 Kahaki
SISLEY Phyto -EYE Twist 3 Kahaki

 

[/fusion_text][one_third last=”no” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_third][one_third last=”no” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_third][one_third last=”yes” spacing=”yes” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” style_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ class=”” id=””] [/imageframe][/one_third]

Do żadnego z makijaży nie użyłam pędzli, w przypadku pierwszego tylko kredka. W związku z tym ,że używam tego koloru tylko do kresek, końcówka ma jeszcze dość precyzyjny szpic i łatwo się nią wykonuje kreski. W przypadku dwóch pozostałych makijaży, kredkę nakładam na powieki i rozcieram bardzo delikatnie palcami. Jeśli mam potrzebę mocniej zaakcentować zewnętrzny kącik oka dokładam kolejną porcję i wtedy już wklepuję lekko dociskając. Kredki świetnie trzymają się przez cały dzień aż do momentu demakijażu, nie zbierają się w załamaniach, a kolor nie blaknie.

Kredki SISLEY Phyto EYE-Twist dostępne są w 8 odcieniach :

0_Fotor_Collage 333_Fotor

0_Fotor_Collage 21_Fotor 555

0_Fotor_Collage_Fotor

Który z odcieni przypadł Wam szczególnie do gustu ? Mieliście okazję sprawdzić te kredki ?

 

 

Autor