Marka Smashbox jest bliska memu kosmetycznemu, makijażowemu sercu, ilość recenzji i publikacji na moim blogu zapewne potwierdzą zaufanie jakim obdarzam tę markę. Znam już bardzo dużo produktów tej marki, z dużą przyjemnością je używam i chętnie wracam. Dziś Kochani, przedstawiam Wam dwa kolejne produkty, Must Have, które kupują mnie w całości! Maskara SUPERFAN Fanned-Out zachwyca mnie z każdym kolejnym użyciem, a używam ją już od premiery Sephora Open Door, i liner ALWAYS ON LIQUID EYELINER, który pokochałam od pierwszego użycia tak bardzo, że mam chęć codziennie malować nim kreski ! Obydwa produkty, serdecznie polecam! poleciłam już kilku dziewczynom i wróciły do mnie z bardzo dobrą opinią , cieszy mnie to ogromnie !

SMASHBOX ALWAYS ON LIQUID EYELINER
SMASHBOX SUPERFAN Fanned-Out
Maskara SUPERFAN Fanned-Out

Rzęsy trzepoczące niczym motyle!

Tą maskarą możesz uzyskać wyrazisty efekt „rozstrzelenia” rzęs w zaledwie kilka sekund! Wydłużająca maskara nadaje rzęsom wyjątkowej objętości, długości i optycznie je podnosi.  Formuła tuszu pozwola stopniowo podkręcać, wydłużać i nadawać rzęsom objętości. Maskara ma intensywnie czarny kolor, przez co rzęsy wyglądają na gęstsze i grubsze. Tusz nie zbryla się, nie rozmazuje, nie ciąży na rzęsach, a przy tym nadaje spojrzeniu niepowtarzalnego wyrazu. Precyzyjna szczoteczka 360° składa się z podwójnego włosia: sztywniejsza część służy do nakładania tuszu, a miękkie włosie modeluje rzęsy. Wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczką, a żadna, nawet najtrudniej dostępna rzęsa, nie zostanie pominięta.

SUPERFAN Fanned-Out
SUPERFAN Fanned-Out
SUPERFAN Fanned-Out
SUPERFAN Fanned-Out
ALWAYS ON LIQUID EYELINER

Trenowanie kresek u mnie od wielu lat ciągle trwa i mimo tego, że zawsze chwalicie moje kreski one nie zawsze mi jednak wychodzą. Są jednak kosmetyki, którymi dużo łatwiej mi wykonać lepszą kresą. Uwielbiam do tego celu używać linery! Liner marki Smashbox od pierwszej aplikacji bardzo mi się spodobała i mam wrażenie, że sam prowadzi moją rękę !

Trwały, wodoodporny eyeliner dla maniaczek precyzji!  Poręczny i wyposażony w ergonomiczne uchwyty umożliwiające wygodne ułożenie palców Always on Liquid Eye Liner sprawi, że każdy makijaż stanie się prosty. Uniwersalna końcówka pozwala narysować niezwykle cienkie kreski lub uzyskać dramatyczny efekt długich rzęs prosto i bez wysiłku. Formuła rozprowadza się gładko i płynnie niczym za dotknięciem markera, zapewniając maksymalną intensywność czarnego pigmentu za każdym pociągnięciem aplikatora. Wyjątkowa trwałość. Wysoka zawartość pigmentu. Wodoodporna formuła utrzymuje się przez całą dobę. Trwała, intensywna czerń, która nie blednie, nie rozmazuje się ani nie łuszczy w miarę upływu czasu. Uwielbiam i serdecznie polecam !

ALWAYS ON LIQUID EYELINER
Autor