BURBERRY MAKE-UP Festive Beauty Collection

Świąteczne kolekcje makijażu sukcesywnie zaczynają się pojawiać w perfumeriach. Osobiście bardzo lubię te kolekcje, to nie tylko piękne opakowania nawiązujące do klimatu tego magicznego czasu ale także często limitowane odcienie produktów.  Dziś mam przyjemność przedstawić kilka produktów z limitowanej kolekcji makijażu marki Burberry.

“Kolekcja świąteczna Burberry zawiera w tym roku niezwykłe produkty rozświetlające: Illuminating Drops Glow Concentrate, Silver oraz Shimmer Illuminating Powder, idealne by rozświetlić cerę i dodać skórze blasku w okresie karnawałowego szaleństwa. Ciepłe, bogate kolory Burberry Full Kisses doskonale pasują do wszystkich odcieni skóry, dopełniając wizaż w okresie zimowym.”  

                           Burberry Make-up Artistic Consultant, Wendy Rowe

BURBERRY MAKE-UP Festive Beauty Collection

BURBERRY ILLUMINATING DROPS GLOW CONCENTRATE 

 Illuminating Drops Glow Concentrate  to  limitowana edycja płynnego rozświetlacza dostępna w tym sezonie świątecznym. Bardzo lekki, łatwo rozprowadzający się kremowy płyn rozświetlający po nałożeniu zmienia kolor z perłowo białego na delikatne, błyszczące złoto. Dzięki temu rozprasza światło, tworząc efekt cery rozświetlonej od wewnątrz.  Skoncentrowane pigmenty pozwalają uzyskać odpowiedni poziom blasku, zależnie od zastosowania. Możesz nim delikatnie rozświetlić kości policzkowe lub nałożyć go i rozprowadzić po wystających punktach twarzy, aby uzyskać rozświetlenie całej cery.  Do stosowania samodzielnie lub w połączeniu z kremem na dzień lub podkładem w celu podkreślenia kości policzkowych, nosa i łuku Kupidyna. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć efekt na cerze jeszcze przed nałożeniem podkładu.

Burberry ILLUMINATING DROPS GLOW CONCENTRATE
Burberry ILLUMINATING DROPS GLOW CONCENTRATE
BURBERRY MAKE-UP Festive Beauty Collection
BURBERRY MAKE-UP Festive Beauty Collection
BURBERRY MAKE-UP Festive Beauty Collection
BURBERRY MAKE-UP Festive Beauty Collection

BURBERRY EYE COLOUR CONTOUR SHEER PEARL

W makijażu oka użyłam piękny odcień Sheer Pearl cienia w sztyfcie Burberry.  Bardzo lubię te cienie za świetną pigmentację i łatwość aplikacji. Aksamitna, wodoodporna formuła gwarantuje trwałe, nieskazitelne wykończenie.  Precyzyjny aplikator z zaokrągloną końcówką służy do szybkiego i łatwego podkreślenia naturalnego kształtu oka. Łatwo rozcierająca się, kremowa formuła pokrywa powiekę aksamitną, wodoodporną warstwą koloru, która pozostaje na miejscu przez cały dzień. W tym sezonie świątecznym jest dostępna limitowana edycja dwóch nowych odcieni cienia do powiek w sztyfcie Burberry Eye Colour Contour: Sheer Pearl i Sheer Gold. Nałóż je bezpośrednio na powiekę, aby uzyskać subtelny efekt błyszczącego koloru, lub na warstwę cienia do powiek, aby dodać spojrzeniu głębi i wyrazistości. Ja nałożyłam ten cień na wewnętrzny kącik oka i pięknie nim rozświetliłam cały makijaż.

BURBERRY FESTIVE 2017
BURBERRY FESTIVE 2017

BURBERRY BURBERRY FULL KISSES DEEP CRIMSON 567

Bardzo lubię tę linię pomadek. W prosty sposób obejmuje każdy kontur, podczas gdy unikalna płaska końcówka dopasowuje się precyzyjnie do zakrzywień ust – definiując je, modelując i powiększając w miarę rysowania.  Inspirowana tkaninami z kolekcji Burberry pokrywa usta bogatym blaskiem, po wykonaniu tylko jednego pociągnięcia. Nawilża i nawadnia, jej formuła zapewnia kremową, komfortową konsystencję z intensywnym kolorem, który utrzymuje się nawet do kilku godzin.  Specyficzny kształt pomadki sprawia, że poddaje się ona każdym ustom, co pozwala je ukształtować poprzez łatwą aplikację. Ten odcień w opakowaniu dużo mniej atrakcyjnie wygląda niż po nałożeniu na usta. Na ustach bardzo mi się podoba i pasuje do większości makijażu oka.

Burberry Festive 2017
Autor