URBAN DECAY HEAVY METAL - brokatowy eyeliner

Marka URBAN DECAY słynie ze wielu świetnych kosmetyków, które na pewno dobrze są Tobie znane , a śmiem podejrzewać, że w Twojej kosmetyczce na pewno coś masz z tej marki. Od kiedy dostępna jest w Polsce stale rośnie grono jej wielbicielek. Bez względu na to czy jesteś makijażystką czy tak jak ja kochasz makijaż na pewno w portfolio marki znajdziesz nie jeden, a kilka kosmetyków które spodobają się Tobie.

Ja markę znam już dość dobrze i mam kilka ulubionych produktów, po które chętnie i często sięgam. Oferta marki regularnie uzupełnia się o nowości. Dziś w makijażu pokażę przepiękny eyeliner, który myślę, że jest genialnym urozmaiceniem dla makijaży nie tylko dla fanek świecidełek na oku. Kochane! nie bójcie się sięgać po takie produkty! One naprawdę zwykły makijaż potrafią zmienić w niezwykły, drobny akcent jakim jest na przykład kreska zmienia wygląd całości !

URBAN DECAY HEAVY METAL - brokatowy eyeliner
URBAN DECAY HEAVY METAL - brokatowy eyeliner

Połyskujący Eyeliner Heavy Metal dostarczy Ci mocną dawkę glam-rocka. Podkreśl swój nastrój odważnymi połyskującymi kolorami! Cały blask glam rocka – tyle, że bez spandexu i kiepskich fryzur.  Eyeliner na bazie wody zwiększający intensywność kolorów w miarę nakładania, zawiera drobinki brokatu zatopione w przezroczystej bazie, dając niesamowity efekt.

Brokat jest zawieszony w żelowej formule (nie musisz potrząsać buteleczką przed nałożeniem). Formuły zawierają ekstrakty z ogórka, marchewki i brzoskwiń. 

Eyelinera Heavy Metal możesz używać samodzielnie. Możesz też pokusić się o jezscze bardziej wyrazisty efekt nakładając go na cień do powiek lub używając dwóch różnych odcieni! Precyzyjny pędzelek o cienkiej końcówce ułatwia tworzenie cienkich, brokatowych kresek. Jeszcze więcej błysku? Użyj bocznej strony pędzelka, aby omieść brokatem całe powieki.

URBAN DECAY HEAVY METAL SPANDEX - brokatowy eyeliner
URBAN DECAY HEAVY METAL SPANDEX - brokatowy eyeliner
URBAN DECAY HEAVY METAL SPANDEX - brokatowy eyeliner

URBAN DECAY
HEAVY METAL - SPANDEX

Autor