Burberry Cat Lashes mascara

Burberry
Cat Lashes Mascara

“Cat Lashes to idealny tusz do rzęs jeśli pragniesz doskonale podkreślić oko. Wspaniałe w nim jest to, że pozwala na wydłużenie rzęs, ich pogrubienie oraz doskonałe pokrycie tuszem na całej długości. To niezwykle prosty sposób na osiągnięcie doskonałego efektu pogrubionych rzęs.”

Burberry Make-up Artistic Consultant, Wendy Rowe

Jaka powinna być idealna maskara do rzęs ? często wiele dziewczyn zadaje mi pytanie jaką maskarę używam i jaką polecam, jaka jest ta NAJ. Zawsze mam duży problem by jednoznacznie wskazać tą jedną jedyną. Moje rzęsy same z siebie są dobre. Są dość długie, same z siebie wywinięte i mocne. Brakuje mi w nich tylko większego zagęszczenia ale podobno nie można mieć wszystkiego. Praktycznie każdy tusz jaki używam daje u mnie bardzo dobry efekt. Pozostaje kwestia jakości. W ostatnim czasie bardzo dużo masakr miałam okazję testować i w sumie każda jakością mi bardzo pasuje. Najważniejszym elementem jest dla mnie na samym początku szczoteczka. Jeśli dobrze mi się nią operuje to już 50% sukcesu. Nie jestem uprzedzona do kształtów odbiegających od standardowych, te jeszcze z większym zaangażowaniem zaczynam testować. Kolejny punkt na jaki zwracam uwagę to formuła. Najchętniej używam średnio gęste, lubię jak konsystencja jest wilgotna mimo,że niektóre z nich przez to mogą się odbić podczas malowania na powiece. Najważniejszą właściwością masakry musi być jej zachowanie podczas noszenia w ciągu dnia. W pracy często pracuję w lupach ze wzrokiem skierowanym w dół przez kilka godzin. Maskara nie może mi się kruszyć i odbijać na dolnej powiece tworząc nieestetyczne sztuczne zasinienia będące wynikiem odbijania i rozmazywania. Maskara, którą dziś przedstawiam spełnia moje oczekiwania i daje spektakularny efekt sztucznych rzęs.

Burberry Cat Lashes mascara
Burberry Cat Lashes mascara

Burberry Cat Lashes Mascara to maskara, która doskonale podkreśla i otwiera oko, tworzy efekt „kociego oka”. Mocno podkreślone i urzekające rzęsy są wydłużone, wymodelowane i pięknie podkręcone. Szczoteczka w kształcie klepsydry, syntetyczna, wykonana z elastycznego polimeru (elastomer) doskonale rozprowadza tusz nawet na najmniejszych rzęsach. Otula rzęsy, wydłuża je i oddziela, sprawiając, że rzęsy pokryte są tuszem od nasady aż po końce, a jednocześnie pięknie podkręcone. W wyniku tego powstaje efekt tzw. „kociego oka”. Krótkie włoski nanoszą formułę pogrubiając rzęsy, podczas gdy dłuższe włoski oddzielają rzęsy i podkręcają je, zapobiegając sklejaniu się rzęs i powstaniu efektu obciążenia rzęs. Zakończenie szczoteczki w kształcie stożka pozwala na wydłużenie rzęs w zewnętrznym kąciku oka, tworząc w ten sposób efekt „kociego oka”. Bardzo lekka, średnio gęsta formuła podnosi i podkręca każdą rzęsę od nasady aż po koniec. Rzęsy pozostają miękkie, elastyczne bez obciążenia.

Burberry Cat Lashes mascara
Burberry Cat Lashes mascara
Chanel Les Souffles du Desert Summer 2016 Collection

Burberry
Cat Lashes Mascara

Maskara będzie dostępna OD 22 SIERPNIA 2016 R. WYŁACZNIE W PERFUMERII SEPHORA ARKADIA ORAZ W SEPHORZE ONLINE. 

ODCIENIE:

  • Jet Black No.01
  • Chestnut Brown No.02
  • Midnight Blonde No.03

Maskara w ofercie sprzedażowej będzie dostępna w opakowaniu oryginalnym dla Burberry.

Chanel Les Souffles du Desert Summer 2016 Collection
CHANEL Sahara Peach
Autor