Kocham makijaż i wszystko co jest z nim związane. Dobre pędzle to jeden z elementów w codziennym makijażu bez którego ciężko się obejść. Pędzle, które dziś Wam serdecznie polecam nie tylko świetnie się spisują ale też absolutnie cudownie wyglądają. Zobaczcie sami!

Marc Jacobs Beauty Brushes
Marc Jacobs Beauty Brushes
The Face I

Wykonany jest z syntetycznego, antybakteryjnego włosia i dedykowany jest do podkładu płynnego. Ma szeroko ustawione włosie aby uzyskać lekki efekt aplikacji. Postrzępione włosie umożliwia roztarcie podkładu bez pozostawiania śladów. Bardzo lubię ten pędzel do bardziej gęstych podkładów.

The Face II

Ten pędzel dedykowany jest podkładom w kompakcie. Zapewnia dokładną aplikację w każdej części twarzy. Płaska końcówka pędzla, umożliwia modulowane krycie.
Użycie bocznych krawędzi  pędzla pozwala na aplikację podkładu na kontur twarzy (wokół nosa, na policzki i wzdłuż kości szczękowych).

The Face III

Okrągły pędzel z syntetycznego i jedwabnego włosia, specjalnie opracowany aby ułatwić aplikację Podkładu Re(marc)able, równomiernie rozprowadza podkład po wypukłościach i konturze twarzy, daje doskonałe krycie i profesjonalne wykończenie. To jest mój ulubiony pędzel do podkładu tej marki i po ten najczęściej sięgam.

The Bronze – Pędzel do pudru brązującego

Absolutnie świetny pędzel do brązera. Mój najulubieńszy! Cudownie mięciutki, jedwabisty! Ekstra szeroki  z miękkiego włosia, aby uzyskać doskonale naturalne wykończenie. Można go stosować z każdym pudrem brązującym i normalnym. Cudo!!!

The Shape – Pędzel do modelowania konturu twarzy i różu

Płaski, miękki i gęsty pędzel, który umożliwia nabranie odpowiedniej ilości pudru do wyrzeźbienia idealnego konturu twarzy. Miękkie i sprężyste włosie daje ultra naturalne wykończenie. Wykonany z syntetycznego, antybakteryjnego włosia. Płaski pędzel umożliwia dopasowanie poziomu krycia.  Ten wyjątkowy kształt umożliwia łatwe wymodelowanie konturu i wyrzeźbienie wypukłości, aby podkreślić blask cery i rozświetlić rysy twarzy.
Może być stosowany do różu lub pudru modelującego.

Marc Jacobs Beauty Brushes
Marc Jacobs Beauty Brushes

Pędzel do różu to podstawa makijażowego wyposażenia! Nie wyobrażam sobie nie mieć. Tak naprawdę takim pędzlem możesz nałożyć wszystko, począwszy od pudru, brązera , rozświetlacza i oczywiście różu!

The Blush – Pędzel do różu do policzków

To też jeden z moich ulubionych pędzli z całej moje dość pokaźnej kolekcji.

Ukośny pędzel do różu gwarantujący nienaganną i perfekcyjną aplikację. Wykonany  z naturalnego włosia opracowany specjalnie do aplikacji Shameless, aby zapewnić modulowane krycie; może być także stosowany z każdym innym pudrem.

The Conceal – Pędzel do korektora

Pędzli do aplikacji korektorów pod oczy znam niewiele. Mam kilka w swoich zbiorach. Ten pędzel również bardzo mi podpasował.

Jest idealny do miejscowego rozcierania podkładu i do aplikacji kremów kamuflujących i kryjących cienie pod oczami.
Jego drobna i gładka końcówka umożliwia pełną kontrolę nad aplikacją, nawet w najbardziej problematycznych miejscach takich jak wewnętrzny kącik oka lub linia rzęs.

Polecam serdecznie pędzle Marc Jacobs Beauty. Nie tylko są piękne, nie tylko są praktyczne ale także nie niszczą się podczas użytkowania i po praniu za każdym razem wyglądają jak nowe.

Marc Jacobs Beauty Brushes
Autor