BOBBI BROWN WINE & CHOCOLATE

Świętując jubileusz 25-cio lecia, Bobbi Brown przedstawia superluksusową kolekcję Wine&Chocolate. Kolekcję inspirowaną dwoma rzeczami, do których Bobbi ma słabość – ciemną czekoladą i czerwonym winem wyróżniają wyjątkowe połączenia kolorystyczne – od palet do makijażu oczu i mieniących się cieni do powiek poprzez róże, głębokie odcienie pomadek i lakiery w przepięknych opakowaniach.

Chocolate Eye Palette & Wine Eye Palette

BOBBI BROWN Chocolate Eye Palette & Wine Eye Palette

Propozycją Bobbi Brown na święta są dwie luksusowe palety inspirowane dekadenckim klimatem sezonu. Obie zawierają cztery limitowane cienie do powiek: matowe, połyskujące szampańskie, odcienie kawy i brązu oraz trzy odcienie cienia do kresek  Intense Pigment Liner.

Cena : 276 zł

BOBBI BROWN

BOBBI BROWN Sequin Eye Shadow

Doskonałe wykończenie makijażu – cień do powiek Sequin Eye Shadow w nowych, połyskujących odcieniach pozwoli ci stworzyć modny, dzienny makijaż lub elegancki, wieczorowy look. To doskonała propozycja  na każdą świąteczną okazję bez względu na to czy chcesz tylko dodać powiekom blasku czy nakładać cień warstwami, by osiągnąć mieniący się efekt jak z wybiegu.

CENA : 158 zł

Sequin Eye Shadow
Luxe Lip Color

BOBBI BROWN Luxe Lip Color

Trzy przepiękne odcienie Luxe Lip Color są gotowe na sezon świąteczny! Mleczno-czekoladowy Tawny, różowy Uber Nude i głęboki Your Majesty – królewski odcień Merlota.

Cena : 156 zł

BOBBI BROWN Brightening Blush

Dodaj skórze naturalnego blasku i sięgnij po limitowany, rozświetlający róż Brightening Blush w odcieniach nude, inspirowanych czekoladą lub różach, inspirowanych różowym winem. Brightening Blush to wyjątkowa, perłowa formuła która zapewni delikatny kolor i jednocześnie nada skórze subtelny blask.

CENA : 228 zł

Brightening Blush
Nail Polish

BOBBI BROWN   Nail Polish

 Połyskujące wykończenie,  w odcieniach trafnie nazwanych źródłem swojej inspiracji.  

CENA : 65 zł

Wine & Chocolate

BOBBI BROWN
Wine & Chocolate

Chocolate Eye Palette & Wine Eye Palette
Autor