Kiehl's Glow Formula Skin Hydrator #kiehlspolska

Każdy makijaż twarzy dużo lepiej się prezentuje na zadbanej odpowiednio cerze. Każdy podkład będzie dużo lepiej się trzymał na odpowiednio przygotowanej wcześniej cerze. Tu nie ma drogi na skróty! Pięlęgnacja to także podstawa każdego makijażu. Choć uwielbiam makijaż to jednak większą uwagę przywiązuję do kosmetyków pielęgnacyjnych. I o ile makijaż  mogę wykonać każdym kosmetykiem o tyle nie każdy kosmetyk do pielęgnacji użyję z przypadku. Kosmetyk , który dziś Wam serdecznie polecam to coś na granicy pielęgnacji i makijażu. Kiehl’s Glow Formula Skin Hydrator – jedwabista emulsja nawilżająco-rozświetlająca, która skradła moje kosmetyczne serce ! Cudownie lekka, hybrydowa formuła natychmiast rozświetla skórę i poprawia jej naturalny blask, a jednocześnie utrzymuje poziom nawilżenia na bardzo wysokim poziomie nawilżenia przez cały dzień noszenia makijażu. Testowałam z różnymi podkładami i z każdym świetnie współgra! Bezpośrednio po nałożeniu daje poczucie komfortu, skóra staje się jedwabiście gładka, świetlista i mega zdrowo wygląda. Rozświetlenie jest idealne! Bardzo naturalnie podkreśla rozświetleniem te miejsce, która są bardziej wystające na twarzy. Uwielbiam! Jest to produkt, który stanowi u mnie bardzo dobrą bazę pod makijaż zapewniając jednocześnie odpowiedni poziom nawilżenia mojej cerze.

Kiehl's Glow Formula Skin Hydrator #kiehlspolska

Dzięki ekstraktowi z granatu, nasza bogata w antyoksydanty formuła poprawia świetlistość skóry, zapewniając jej świeży i zdrowy wygląd.  Emulsja:

  • Natychmiast przywraca blask skórze
  • Zapewnia 24-godzinne nawilżenie
  • Wzmacnia zdolność skóry do ochrony i przywraca naturalny blask
  • 95% składników jest pozyskiwanych naturalnie

Wyciąg z granatu

Uprawiane na terenie basenu Morza Śródziemnego i tłoczone z osnówki (jadalnej części owoców, która otacza ziarna). Wyciąg z granatu ma działanie antyoksydacyjne i chroni skórę przed utratą blasku.

Minerały rozświetlające

Zapewniają skórze natychmiastowe rozświetlenie i blask.

Autor