Marc Jacobs Beauty Under(cover)

Marc Jacobs Beauty
baza pod makijaż Under(cover)

Dziś będzie bardzo krótko i na temat. Absolutne MUST HAVE! Są takie kosmetyki bez których nie wyobrażamy sobie makijażu. Większość z nas gdybym zadała pytanie dotyczące wyboru kosmetyków bez których sobie nie wyobrażasz makijażu odpowiedziałaby : podkład, maskara, błyszczyk… tak ja obstawiam 🙂 a ja do tej trójcy na obecną chwilę dołączam bazę pod podkład! i to nie pierwszą lepszą ale właśnie tę konkretną! Tą jedyną bez której nie mogę się obejść, a moja cera ją pokochała od pierwszego użycia !

Marc Jacobs Beauty Under(cover)
Marc Jacobs Beauty Under(cover)

Marc Jacobs Beauty Under(cover) to wygładzająca baza pod makijaż. Ale to nie tylko baza! Ten produkt to pierwszy krok w makijażu i jednocześnie ostatni krok w codziennej pielęgnacji dziennej. Wszystko za sprawą pielęgnacyjnych właściwości kokosa, który jest głównym składnikiem tej absolutnie cudownej bazy.

Baza zawiera 5 różnych form kokosa w tym wodę kokosową,  pulpę kokosową i olej kokosowy by zapewnić skórze wyrównanie bariery hydrolipidowej.  Baza tworzy naturalną, bogatą w witaminy barierę między skórą i makijażem. Zawarte w niej składniki umożliwiają oddychanie i wygładzają skórę.

Jedwabiście gładka formuła tej bazy na pierwszy rzut oka w ogóle nie przywołuje na myśl żadną znaną mi bazę. Formuła jest jak najwyższej jakości serum/krem pozbawiona ulepszaczy, które bardzo często są wyczuwalne w momencie aplikacji. Baza doskonale rozprowadza się na cerze i dobrze wchłania. Cera po użyciu tej bazy jest gładka, świetnie nawilżona i rozświetlona! Przetestowałam tę bazę pod każdym podkładem jaki mam w toaletce. Współgra z każdym jednym! Genialnie spisuje się w przypadku mojej suchej cery pod cięższymi podkładami typu Marc Jacobs Re (MARC) able  czy Estee Lauder Double Wear. Baza przedłuża nie tylko trwałość makijażu ale pielęgnuje moją cerę podczas jego noszenia. Z opinii osób z cerami mieszanymi wiem, że świetnie się ta baza również u Nich spisuje. Polecam serdecznie !

Marc Jacobs Beauty Under(cover)

Marc Jacobs Beauty
baza pod makijaż Under(cover)

Marc Jacobs Beauty Under(cover)
Marc Jacobs Beauty Under(cover)
Autor