Aby wykorzystać maksymalnie potencjał podkładu warto używać  go razem z  bazą pod makijaż, która wydłuży jego trwałość. Mam kilka ulubionych baz i nie wyobrażam sobie robić makijażu bez bazy. Baza, którą dziś polecam bardzo polubiłam i świetnie się sprawdza z każdym podkładem jaki używam.  Baza Hourglass Veil Mineral Primer ma jedwabistą teksturę, jest beztłuszczowa i nie tylko wygładza cerę, ale także ukrywa zaczerwienienia, minimalizuje wielkość porów, drobnych linii i zmarszczek i zapewnia ochronę przeciwsłoneczną za pomocą filtra SPF 15 o szerokim spektrum.
Baza została stworzona według nowoczesnej receptury, dzięki której kosmetyk skutecznie kamufluje wszelkie zaczerwienienia (nawet trądzik różowaty), nadaje skórze równomierny odcień, jednocześnie zmniejszając widoczność porów, drobnych linii i niedoskonałości.
Tworzy gładką, równą powierzchnię, która ułatwia aplikację podkładu, wydłużając w ten sposób trwałość makijażu. Jest odpowiednia dla wszystkich typów skóry, nawet wrażliwej i podatnej na podrażnienia. Skutecznie utrwala, dzięki czemu makijaż wygląda świeżo przez cały dzień. Uwielbiam tę bazę i na tym jednym opakowaniu na pewno nie skończę przygody z nią !
HOURGLASS Veil Mineral Primer
Autor