SMASHBOX PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER

„Makijaż zawsze lepiej wygląda z bazą—a ten rodzaj bazy jest dla moich modelek, które chcą pozbyć się porów i efektu błyszczenia.” — Lori Taylor Davis, Globalny Główny Artysta Makijażu Profesjonalnego Smashbox

Większość z nas pewnie choć raz miała do czynienia z jakąś tam bazą. Tych baz jest taki ogrom , że ciężko wybrać jedną ,rodzaje baz umożliwiają dopasowanie do potrzeb i skóry i efektu jaki chcemy uzyskać po jej użyciu. Ja nie jestem wielką maniaczką baz. Mam kilka , po które sięgam z różną częstotliwością . Z reguły wybieram te, które wspomagają promienny wygląd i takie , które przedłużają trwałość makijażu kiedy tego potrzebuję. Bazy Smashbox są bardzo popularne i chętnie kupowane ze względu na dużą ilość ich rodzaju. Miałam większość w miniaturkach i w sumie każdą dobrze wspominam. Najnowszą bazą w portfolio marki Smashbox jest baza minimalizująca widoczność porów i zapobiegająca świeceniu się cery. Moja cera nie ma mocno poszerzonych porów, jedynie w bruzdach nosowo-wargowych są delikatnie zaznaczone i w nich czasami podkład lubi się zebrać. Na co dzień mi to zupełnie nie przeszkadza ale są chwile , w których chcę wyglądać lepiej, a także zależy mi na tym aby makijaż wytrzymał naprawdę długo. Wtedy sięgam po bazy , które zapewniają mi taki efekt rezygnując z baz rozświetlających , które to wiodą prym w mojej kosmetyczce. Bazą , która się dobrze spisuje na mojej suchej cerze jest baza Smasxhbox Photo Finish Pore Minimizing Primer . 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zamknięta w ładnej tubce , charakterystycznej dla marki Smashbox ale wyróżniającej się inną etykietką z opisem i białymi kropeczkami.

Photo Finish to kultowa linia marki Smashbox,  nowa baza , która weszła w jej szeregi tworzy perfekcyjną kanwę do nakładania makijażu przy jednoczesnym zmniejszeniu porów i redukcji efektu błyszczenia.

Konsystencja tego kosmetyku jest łatwa w obsłudze, nie zastyga , nie wysycha i bardzo dobrze się rozprowadza na skórze.

PB210255_Fotor_Collage

PB210261_Fotor_Collage

Tworząc niewidoczną powłoczkę , cera momentalnie się wygładza , pory stają się dużo mniej widoczne

PB210256_Fotor_Collage

Na zdjęciu powyżej możecie zobaczyć spłycenie linii zmarszczkowych na dłoni. Baza nie zmienia kolorytu, tak wyszło tylko na zdjęciu. Ja nakładam bazę na okolicę bruzd wargowo- nowosowych  i na czoło w celu spłycenia zmarszczek w tej okolicy. Daje naprawdę fajny efekt, który mi się bardzo podoba. Próbowałam nakładać na całą twarz ale w miejscach, które u mnie nie wymagają takiego typu kosmetyków nie było efektu spektakularnego. Makijaż natomiast rzeczywiście trzyma się o wiele dłużej bez widoczności por i efektu błyszczenia skóry . Skóra jest zmatowiona ale nie szara i nie wygląda na zmęczoną.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jeśli szukacie bazy , która skutecznie zminimalizuje widoczność porów i utrzyma cerę zmatowioną przez wiele godzin polecam. W ogóle polecam zajrzeć do szafy Smashbox w Sephorze i przyjrzeć się wszystkim bazom , oferta jest naprawdę bogata , a ja nie znam negatywnych opinii na temat tych baz 🙂

Można stosować samodzielnie, na lub pod makijaż, bądź też punktowo w celu korekty makijażu.

SMASHBOX PHOTO FINISH PORE MINIMIZING PRIMER dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora .

Znacie bazy Smashbox? jakiego typu bazy używacie najczęściej ? 

Autor