SMASHBOX
PHOTO FINISH PRIMER OIL

“ W studio, idealnie jest zawsze zacząć zdjęcia przy perfekcyjnie przygotowanej cerze . Im bardziej rozświetlona skóra, tym daje wrażenie bardziej ożywionej, zdrowej, młodszej i zawsze wyglądającej  lepiej w kamerze. „

           -Davis Factor, Smashbox Cosmetics Founder and Photographer

PHOTO FINISH PRIMER OIL
SMASHBOX BAZA OLEJKOWĄ „PHOTO FINISH PRIMER OIL”

Każdy mój makijaż zaczynam od nałożenia bazy. Mam kilka i każda w zależności od potrzeb stanowi nieodłączny element makijażu. Na rynku kosmetycznym jest wiele baz, praktycznie każda marka, która ma w swojej ofercie kosmetyki kolorowe ma również bazę pod podkład. Podchodząc do tematu podkładów, szukam od razu w ofercie marki bazy, która będzie współgrała z używanym przeze mnie podkładem. Nie zawsze każda baza, a właściwie jej właściwości mi odpowiadają i w takich sytuacjach stawiam na sprawdzone bazy innych marek. Baza marki Smashbox, którą dziś polecam sprawdza się świetnie z każdym podkładem jaki używam dlatego z czystym sumieniem mogę polecić ją jako podstawę naszego makijażu bez względu na to czy użyjesz podkładu marki Smashbox, kremu BB czy CC .

SMASHBOX BAZA OLEJKOWĄ „PHOTO FINISH PRIMER OIL”
SMASHBOX BAZA OLEJKOWĄ „PHOTO FINISH PRIMER OIL”

Nowa baza Smashbox Photo Finish Primer Oil  jest pierwszą bazą o specjalnej lekkiej formule, wzbogaconej luksusowymi olejkami do stworzenia w pełni rozświetlonej skóry, dający efekt wyjątkowego “glow” w świetle  aparatu. Stworzona z 15 drogocennych olejków roślinnych, wzbogacona peptydami by głęboko odżywić, zregenerować i  nawilżyć skórę, tworząc płynną bazę dla efektu młodej idealnej cery. W rzeczywistości, po użyciu tej bazy pomyślisz dwa razy czy chcesz nakładać makijaż!

NOWOŚĆ SMASHBOX BAZA OLEJKOWĄ „PHOTO FINISH PRIMER OIL

Baza zamknięta jest w szklanym flakonie z pipetką, która dozuje odpowiednią ilość kosmetyku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie gdyż nie ma możliwości z przesadzeniem ilości.

Połączenie ze sobą  15 bogatych olejków (takich jak min. Jojoba, Arabica lub Arganowy)  daje skórze niesamowite korzyści, rewolucyjna formuła redukuje suchość skóry , spłyca zmarszczki i drobne linie, dając efekt rozświetlonej  młodej skóry.

PHOTO FINISH PRIMER OIL”

SMASHBOX
PHOTO FINISH PRIMER OIL

PHOTO FINISH PRIMER OIL”

Możesz aplikować ją na łokcie, skórki, nawet na obojczyki by zapewnić im pełnie blasku. Możesz dodać krople olejku do naszego każdego podkładu jaki używasz by uzyskać efekt perfekcyjnej rozświetlonej skóry.

Dwie krople olejku wmasowuję w oczyszczoną skórę i pozostawiam do całkowitego wchłonięcia, tej bazie należy dać jakieś 5 minut aby skóra ją przyjęła. Jeśli potrzebujesz rozświetlenia w ciągu dnia, czujesz ,że cera zaczyna wyglądać na zmęczoną, nałóż odrobinę tej bazy na kości policzkowe, efekt rozświetlenia gwarantowany.

Baza nie zapycha mojej cery, cudownie ją nawilża i odżywia i rozświetla. Już dawno nie byłam tak zachwycona żadną bazą.

Autor