BOBBI BROWN Skin Foundation Cushion Compact

 Bobbi Brown uważa, że skóra powinna wyglądać  naturalnie. Dlatego stworzyła nowy, innowacyjnie podkreślający skórę i zapewniający naturalny efekt podkład – Skin Foundation Cushion Compact SPF. Skin Foundation Cushion Compact SPF to lekki, odbijający światło podkład w płynie, który zapewni natychmiastowy blask i perfekcyjne wykończenie makijażu
w każdej sytuacji.

Sekret tego nowego podkładu tkwi  w kapsułowej technologii oraz hermetycznym opakowaniu, które pomaga zachować świeżość i trwałość formuły. W jego składzie znajdują się pielęgnujące skórę składniki takie jak: ekstrakt z Albicji jedwabistej oraz kofeina. Wielozadaniowa formuła odmładza i dodaje skórze energii. Jednocześnie zabezpiecza ją przed utratą wilgoci oraz zanieczyszczeniami z zewnątrz. Wysoki filtr SPF 35  chroni przed promieniowaniem słonecznym.

Dzięki unikalnej technologii i składników podkład działa wielowymiarowo.

Kofeina i Lychee wspólnie pomagają wypełnić skórę naturalną energią, efekty są natychmiastowe  i długotrwałe. Kojący ekstrakt z Albicji jedwabistej pomaga uspokoić i wyciszyć podrażnienia spowodowane czynnikami zewnętrznymi, dzięki czemu skóra wygląda i świeżo i młodo.

Formuła podkładu pomaga chronić skórę przed czynnikami środowiskowymi, które mogą przyczyniać się do uszkodzenia, szarzenia i starzenia się skóry. Silnie nawilżające wyciągi wzmacniają skórę i przyczyniają się do wzmocnienia  jej bariery ochronnej. Wysoki filtr SPF 35 zapewnia silną ochronę przed szkodliwymi promieniami słonecznymi.

BOBBI BROWN Skin Foundation Cushion Compact
BOBBI BROWN Skin Foundation Cushion Compact
BOBBI BROWN Skin Foundation Cushion Compact

Perfekcyjnie wyważona płynna formuła podkładu zapewnia doskonałą równowagę pomiędzy natłuszczeniem i nawilżeniem skóry. Dzięki temu nadaje nieskazitelne wykończenie z delikatną, lekko wilgotną poświatą. Mocno nawilżająca i skoncentrowana mieszanka składników rozświetlających podkreśla naturalny blask skóry, natychmiast i przez dłuższy czas. Dodatkowo niezwykle świeża formuła zapewnia trwały kolor oraz idealne krycie przez cały dzień, bez przesuszania, blaknięcia czy ścierania. Uwielbiam ten podkład za to jak bardzo naturalne wykończenie daje i niesamowite poczucie komfortu! Cera wygląda świeżo, zdrowo! Nie ma mowy o podkreślaniu suchych skórek, zbieraniu się w załamaniach i zmarszczkach. Koniecznie do sprawdzenia Kochane!

BOBBI BROWN Skin Foundation Cushion Compact
BOBBI BROWN Skin Foundation Cushion Compact

W tym makijażu użyłam cudowny róż do policzków BOBBI BROWN Pot Rouge for Lips and Cheeks.

Kupując ten produkt  wspierasz KIVA.

100% PRETTY POWERFUL Z dumą wspieramy Kiva – globalną organizację non profit, która pomaga ubogim kobietom uzyskać wsparcie finansowe, by mogły zadbać o swoją lepszą przyszłość. Bobbi Brown Cosmetics przekaże $300,000 na Kiva.org. Twój zakup różu do ust i policzków Pretty Powerful nie wpływa na wysokość darowizny.

BOBBI BROWN Pot Rouge for Lips and Cheeks, to róż który Bobbi stworzyła inspirując się swoją babcią, która zamiast różu naskładała na policzki soczystą, kremową pomadkę. Tak powstał kremowy róż do policzków i ust Pot Rouge. Kosmetyk bardzo łatwo się nakłada i nadaje twarzy natychmiastową świeżość. Od momentu wprowadzenia na rynek w 2006 roku produkt jest bestsellerem. Teraz dostępny w nowym designie z wbudowanym lusterkiem oraz w poszerzonej palecie odcieni.

Pot Rouge for Lips and Cheeks
Pot Rouge for Lips and Cheeks
Autor