Fenty Beauty by Rihanna
Akcesoria

Rihanna stworzyła Fenty Beauty „dla wszystkich kobiet na całym świecie”. Produkty Fenty Beauty są ultralekkie, doskonale kryjące, a przede wszystkim gwarantują absolutnie naturalny makijaż. Wizją Rihanny jest inspirować: “Makijaż jest stworzony dla zabawy. Nigdy nie powinnien być postrzegany jako obowiązek. Bądź odważna, ryzykuj i odważ się próbować czegoś nowego i innego”. Ale ta marka to nie tylko produkty do makijażu, to także piękny zestaw akcesoriów, które ułatwiają aplikację ! Uwielbiam pędzle Fenty Beauty by Rihanna nie tylko za świetną jakość ale również za przepiękny wygląd i wykonanie! Już sama , subtelna kolorystyka przyciąga mocno moją uwagę !

Niedawno w ofercie marki Fenty Beauty by Rihanna pojawiło się kilka nowych akcesoriów, które miałam okazję przetestować i chętnie je używam! Nie przestaję się zachwycać nowymi gąbeczkami do nakładania podkładów i korektorów ale również mocno moje kosmetyczne serce skradł przecudowny pędzel do nakładania sypkich produktów ! 

Fenty Beauty by Rihanna
Fenty Beauty by Rihanna
Fenty Beauty by Rihanna
Fenty Beauty by Rihanna

Kolejne dwa produkty to pędzle, które też bardzo polubiłam i chętnie po nie sięgam!

Fenty Beauty by Rihanna Full-Bodied Foundation Brush

Pędzel do podkładu o średniej gęstości został  tak zaprojektowany by podkład Pro Filt’r Soft Matte niewidzialnie, delikatnie i subtelnie nadawał pełne krycie. Ale ja też ten pędzel używam do każdego innego podkładu jakiego akurat używam i daje tak samo świetny efekt jak w przypadku dedykowanego temu pędzlowi podkładowi Fenty Beauty by Rihanna. Kilka ruchów pędzlem i podkład nałożony !

Fenty Beauty by Rihanna Powder Puff Setting Brush

Ten pędzel pokochałam od pierwszego użycia !  Aplikowanie sypkich produktów może być naprawdę proste dzięki ultrapuszystemu pędzlowi Powder Puff Setting Brush 170! To idealne narzędzie do uzyskania najbardziej nieskazitelnego wykończenia. Posiada miękkie, syntetyczne włosie, które jest starannie zwężane ku górze, by idealnie rozprowadzić puder Pro Filt’r Instant Retouch Setting Powder z największą łatwością ale ja też używam do innych produktów sypkich i też się świetnie sprawdza! Pędzel Powder Puff Setting 170 posiada mega pluszowe włosie, zaprojektowane do szybkiego, równomiernego mieszania i rozprowadzania luźnych formuł proszku z minimalnym wysiłkiem. Dodatkowo jest idealnie zaokrąglony, aby dotrzeć do każdego zakątka twarzy. Polecam serdecznie !

 

Fenty Beauty by Rihanna Precision Makeup Sponge

Świetna gąbeczka do nakładania podkładu i korektora pod oczy ! Ona wie jak ustawić się pod każdym kątem. Ta pluszowa gąbeczka zabiera precyzję do innego wymiaru.  Ściętą końcówką swobodnie i  precyzyjnie zaaplikujesz  i nałożysz korektor na okolice pod oczami, a zaokrągloną końcówką nałożysz produkt – podkład na całą skórę twarzy. Gąbeczkę używam regularnie już od jakiegoś czasu i nie zauważyłam by się niszczyła, nie chłonie też zbyt dużej ilości podkładu !

Fenty Beauty by Rihanna Lil Precision Makeup Sponge Duo

Te małe cuda skradły moje kosmetyczne serce bardzo ! Dzięki nim możesz blendować z najwyższą precyzją! The Lil Precision Makeup Sponge Duo 105 to zestaw dwóch gąbek do makijażu, które łączą w sobie dwa unikatowe kształty gąbeczek – to wszystko czego potrzebujesz, by wykonać wymarzony look! Gąbka o trzech krawędziach posiada zakończenie w kształcie łezki, który doskonale nadaje się do najtrudniej dostępnych miejsc, takich jak nos i wewnętrzne kąciki oczu. Jest wystarczająco precyzyjna, by celować w najmniejsze miejsca. Gąbka o ostrym zakończeniu zapewnia idealną krawędź do kontrolowanego nakładania produktów i innowacyjny, aksamitny koniec wykonany specjalnie do nakładania produktów o sypkiej konsystencji. Bez względu na formułę – płyn, krem lub proszek – Lil Precision Makeup Gąbka Duo 105 pozwala dostosować krycie i zapewnia szybkie, łatwe i idealny efekt za każdym razem. Są doskonałe pod każdym względem !

Fenty Beauty By Rihanna
Autor