Paleta Clinique z limitowanej edycji  NUTCRACKER Act 1

Kolekcja inspirowana klasycznym widowiskiem baletowym „Dziadek do orzechów”.

“Kolekcja powstała z inspiracji postaciami, kostiumami i scenografią tego niepowtarzalnego widowiska” – wyjaśnia Janet Pardo – wiceprezes Clinique ds. globalnego rozwoju produktów. “Tiule i aksamity w żywych odcieniach różu, migotliwa biel i intensywna purpura stały się dla nas impulsem do stworzenia barwnej kolekcji przybliżającej naszym klientkom czarodziejski świat kolekcji Nutcracker”.

Śnieżynki i wieszczka cukrowa

Na kolekcję składają się dwa “akty”, które doskonale oddają ducha przedstawienia, jego bogactwo i różnorodność. Każdy z nich zawiera kompakt, w którym znajdują się cztery cienie do powiek, róż Blushing Blush Powder Blush w dopasowanym kolorystycznie odcieniu.

Moja paletka inspirowana “Walcem śnieżynek” pierwszy akt kolekcji (Nutcracker Act I) obejmuje poczwórne cienie do powiek Snowflake Suite w odcieniach subtelnego i zmysłowego różu oraz róż Blushing Blush Powder Blush w odcieniu Plié Pink.

Cienie z paletki Snowflake Suite kolorystycznie idealnie się uzupełniają i przy ich użyciu można wyczarować makijaż zarówno dzienny jak i wieczorowy. Cienie są miałkie , łatwo nabierają się na pędzel i doskonale blendują. Pigmentacja jak na tak delikatne kolory ( wszystkie poza czarnym ) jest bardzo dobra.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Najjaśniejszy cień, biały opalizuje delikatnie na zielono, różowy migocze ale nie jest to nachalne , drobinki rozcierają się na powiece pozostawiając perłowe wykończenie , brązowy odcień jest już mnie perłowy , daje bardziej satynowe wykończenie  , czarny to matowy cień z drobinkami , które też nie są jakoś szczególnie widoczne na powiece. Jest to jeden z ładniejszych odcieni czerni jakie miałam okazję używać.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć każdy cień nałożony po kolei : makjiaż zaczęłam od nałożenia na powiekę ruchomą cienia różowego, następnie kącik zewnętrzny i załamanie powieki z użyciem cienia brązowego, kreskę wzdłuż linii rzęs wykonałam cieniem czarnym , a wewnętrzny kącik oka rozświetliłam cieniem białym.

Paleta Clinique z limitowanej edycji  NUTCRACKER Act 1

W makijażu :

Ta paleta cieni , jej odcienie wpisują się bardzo w moje upodobania kolorystyczne, uwielbiam takie odcienie różu , brązu na powiece , ideale do jesienno – zimowego makijażu, w takich kolorach czuję się bardzo dobrze ,a oko wygląda na mniej zmęczone .

Dawno już nie urzekł mnie tak bardzo róż , często róże do policzków w takich paletach nie do końca mi odpowiadają, może nawet nie kolorystycznie ale jakościowo, zdecydowanie bardziej wolę osobno róż , w przypadku tego różu jestem miło zachwycona i róż od samego początku testowania tej palety bardzo przypadł mi do gustu . Piękny kolor idący w parze z jakością !

Na zdjęciu powyżej widać jak łatwo można stopniować intensywność koloru. Można go swobodnie nałożyć również na bronzer w okolicy szczytu kości policzkowych  i uzyskać efekt rozświetlenia dzięki pięknemu satynowemu wykończeniu. Pokochałam ten róż!

Paletka ta jest idealnym produktem na dzień i na wieczór, świetnie się sprawdzi podczas wyjazdów ze względu na zawartość i cienie i róż ale także dlatego ,że kompozycja kolorystyczna pozwala na zabawę makijażem i dopasowanie pod okoliczność . Na zdjęciach poniżej zobaczycie jak szybko zmieniałam makijaż dokładając i rozcierając czarny cień w zewnętrznym kąciku oka i w załamaniu, baza makijażu to makjiaż ze zdjęć powyżej .

Czarny cień nałożony na brązowy nabiera jeszcze innego wymiaru ! Jest głębia ale łagodne roztarcie sprawia ,że nie jest pospolity , opalizuje i w zależności od światła wygląda inaczej. Praca tymi cieniami jest naprawdę łatwa i przyjemna.

SONY DSC

Paleta Nutcracker Act I będzie dostępna w punktach w Salonach Firmowych CLINIQUE, zaś Nutcracker Act II – WYŁĄCZNIE na stronie www.clinique.com. 

Jestem bardzo zadowolona z tej palety, kolorystycznie i jakościowo bardzo mi pasuje. Lubię takie rozwiązania, zwłaszcza ,że róż również spisuje się doskonale. Ja w ogóle lubię cienie marki Clinique , różu do tej pory nie miałam ale po tym dołączonym do paletki mam chęć poznać się bliżej z ofertą marki 🙂

Całą kolekcję inspirowaną widowiskiem baletowym “Dziadek do orzechów” możecie podejrzeć →→→CLINIQUE LIMITOWANA EDYCJA NUTCRACKER←←←

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]:)[/tab_title][/tabs_head][tab] Mieliście okazję już obejrzeć te paletki ? jak Wam się kolorystycznie podoba takie zestawienie ?  [/tab][/tabs]

Autor