Artdeco Minimal Make Up

ARTDECO
MINIMAL MAKE UP

Koncept kampanii ARTDECO Minimal Make-up czerpie ze źródła idei slow life, która propaguje życie w świadomy sposób, docenianie prostych, zwykłych rzeczy, spędzanie czasu bliżej natury i rezygnację z tego co zbędne, narzucone przez współczesny świat. Warto pamiętać, że czasami mniej znaczy lepiej.

Marka ARTDECO, bazując na idei slow life zachęca do wydobywania poprzez lekki makijaż tego co naturalne i piękne.

ARTDECO MINIMAL MAKE-UP

Minimalizm w makijażu charakteryzuje się eksponowaniem naturalnej, pięknej i pełnej blasku skóry. Nowy podkład ARTDECO NUDE FOUNDATION to podkład, który w naturalny sposób podkreśla atuty urody przy wykorzystaniu niewielkiej ilości produktów. MINIMAL MAKE-UP pozwala kobiecie zadbać o siebie i wyglądać pięknie, a jednocześnie mocno stawia na naturalność i efekt „makijażu bez makijażu”. Podkład zamknięty jest we flakonie z pipetką. Pipetka nie do końca niestety sprawdza się w swojej funkcjonalności. Nie wiem od czego to zależy ale czasami mam problem by nabrać nią podkład. Ale nie wytrąca mnie to z równowagi gdyż podkład bardzo mi pasuje, a efekt jaki daje bardzo mi się podoba. Podkład ma bardzo lekką, lejącą się konsystencję, która bardzo dobrze rozprowadza się na cerze nie tworząc smug. Podkład szybko się adoptuje z cerą co sprawia że wygląda jak druga skóra.

Formuła zawiera zmikronizowane pigmenty, które zapewniają równomierne rozprowadzenie podkładu, a specjalne pudry sferyczne matują skórę i zmniejszają widoczność drobnych zmarszczek.

ARTDECO MINIMAL MAKE-UP

NO MAKE UP

MINIMAL MAKE-UP

MINIMAL MAKE-UP

MINIMAL MAKE-UP

Na zdjęciach powyżej możecie zobaczyć cerę przed i po nałożeniu podkładu ARTDECO NUDE FOUNDATION w odcieniu 75 Natural Chiffon.

Podkład idealnie stapia się z moją cerą. Przykrywa niedoskonałości i plamy pigmentacyjne, które w tyk okresie są u mnie dość mocno widoczne. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt nie tworząc maski. Nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla suchych partii skóry i nie ściera w ciągu noszenia. Podczas testów tego podkładu nie używałam wybitnie nawilżającej pielęgnacji gdyż chciałam sprawdzić czy jednak lekko matująca formuła nie przesuszy dodatkowo mojej cery. Nie przesusza. Jestem pod dużym wrażeniem tego produktu i z przyjemnością po niego sięgam.

Efekty przed i po możecie zobaczyć na zdjęciach poniżej :

 

75 Natural Chiffon
75 Natural Chiffon
LONG-WEAR CONCEALER WATERPROOF

Kolejny produkt marki Artdeco, który zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie to korektor pod oczy LONG-WEAR CONCEALER WATERPROOF. Jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o tego typu produkty i stawiam bardzo wysoko poprzeczkę. W przypadku tego korektora nie ma żadnych zastrzeżeń. Ma bardzo lekką, jedwabistą konsystencję, zawiera pigmenty, które odbijają i rozpraszają światło, dzięki czemu skóra pod oczami wygląda świeżo i promiennie. Bardzo dobry stopień krycia i dobre nawilżenie, zmniejsza widoczność cieni pod oczami. Jeśli nie przesadzimy z ilością to na nie zbierze się w załamaniach i nie będzie podkreślał zmarszczek. Nie wymaga intensywnie nawilżającej pielęgnacji pod spodem. Bardzo dobrze rozprowadza się na każdym kremie pod oczy jaki używam, nie roluje się i wygląda dobrze przez cały dzień. Mój odcień to 18 Soft Peach. Stanowi również absolutnie genialną bazę pod cienie.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć efekt jaki daje u mnie.

75 Natural Chiffon
LONG-WEAR CONCEALER WATERPROOF
LONG-WEAR CONCEALER WATERPROOF

Serdecznie polecam sprawdzić obydwa kosmetyki. Do tej pory nie miałam okazji używać kosmetyków tej marki. Jestem bardzo zadowolona i z podkładu i z korektora, mam chęć poznać inne kosmetyki kolorowe jakie oferuje marka Artdeco.

MINIMAL MAKE-UP

MINIMAL MAKE-UP
MINIMAL MAKE-UP

ARTDECO
MINIMAL MAKE UP

Autor