Lekka, odświeżająca żelowa formuła zapewniająca 8-godzinną trwałość i nawilżenie, która po nałożeniu na skórę przemienia się w produkt wyrównujący koloryt skóry. Technologia Transforming Tint Release™ uwalnia pigment ukryty w kapsułkach, nadając zdrowe, naturalnie piękne, równomierne wykończenie większościom odcieni skóry. Rozpraszający światło kolor poprawia i ujednolica koloryt skóry. Zapewnia natychmiastowe, odświeżające nawilżenie dzięki połączeniu humektantów, w tym hialuronianu sodu (kwasu hialuronowego) i gliceryny. Zapewnia skórze 8-godzinne bezolejowe nawodnienie. Redukuje widoczność porów.

Dzięki technologii Transforming Tint Release™ bezolejowa, żelowa formuła zapewnia 8-godzinne nawilżenie oraz wyrównuje koloryt skóry, pozostawiając ją zdrową i naturalnie promienną. Ultralekka, bezolejowa formuła wypełniona pigmentem zamkniętym kapsułkach zapewnia miękkie, równomierne, naturalnie wyglądające wykończenie. Formuła wypełniona kapsułkami z koloryzującym pigmentem może być stosowana u większości kobiet.

Clinique iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel
Clinique iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel

W składzie formuły znajduje się Hialuronian sodu (kwas hialuronowy): Gruntownie przebadana substancja o potwierdzonej skuteczności od lat stosowana w kosmetykach. Jest to składnik wiążący wilgoć, który może utrzymać 1000 razy więcej wody niż jego waga, i pomaga skórze zatrzymać wilgoć w celu poprawy jej nawilżenia. Technologia Transforming Tint Release™: Pigment ukryty w kapsułkach zapewnia miękkie, równe, naturalnie wyglądające wykończenie. Gliceryna: Dobrze znana substancja utrzymująca wilgoć, która przyciąga wilgoć do skóry. Jest w stanie przyciągać wodę z powietrza, przyczyniając się do poprawy nawilżenia i nawodnienia skóry przez cały dzień.

 BB-Gel Base  należy używać wspólnie z wybranym aktywnym koncentratem. U mnie świetnie sprawdzają się wszystkie formuły kremów BB i CC. Bardzo lubię efekt jaki dają. Pięknie wyrównują koloryt cery i dają subtelne krycie. Ten BB Gel Clinique świetnie się u mnie sprawdza jako baza pod podkład. Polecam tak też sprawdzić. Sam Gel daje bardzo minimalne krycie. Bardzo dobrze wyrównuje koloryt cery i dodaje jej świeżości.

Clinique iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel
Clinique iD Dramatically Different™ Moisturizing BB-Gel
Autor