GIVENCHY LES SAISONS
HEALTHY GLOW

Markę Givnechy odkrywam… Każdy kolejny zakup produktów zarówno do makijażu jak i pielęgnacji sprawia, że mam chęć na więcej i więcej… Nie tylko piękne, eleganckie opakowania ale także jakość oferowanych produktów wzbudza chęć posiadania wszystkiego co oferuje marka. Puder, który dziś Wam pokazuję należy do kolekcji GIVENCHY LES SAISONS, która jest jak laboratorium doświadczalne, w którym powstają niezwykłe, zmysłowe produkty wyczarowujące witalność i dobre samopoczucie, niezależnie od pory roku. Kosmetyki wchodzące w skład tej kolekcji sprawiają, że skóra wygląda promiennie i, bez względu na pogodę, jest jak muśnięta słońcem.

Kolekcja GIVENCHY LES SAISONS dzięki innowacyjnym formułom, hybrydowym, ponadczasowym i prostym w użyciu produktom pozwala każdej kobiecie kontrolować intensywność makijażu…
GIVENCHY LES SAISONS oferuje ucieczkę od codzienności i niekończącą się przygodę. Nadszedł czas przyjemności i zabawy!

Givenchy Les Saisons
Givenchy
Healthy Glow Powder
Givenchy Healthy Glow Powder
Givenchy Healthy Glow Powder

Puder GIVENCHY HEALTHY GLOW to pierwszy puder bez talku. Dzięki technologii nowej generacji ma bardzo lekką, jedwabistą konsystencję. Puder naturalnie upiększa i wygładza cerę, bez jej obciążania. Sprawia, że skóra ma zdrowy wygląd, jest jak muśnięta słońcem. Podczas ciepłej czy chłodnej pogody, puder dostosowuje się do każdej karnacji skóry i do każdej pory roku. Zamknięty w eleganckim kompaktowym opakowaniu z funkcjonalnym lusterkiem. Motyw gwiazdy wyrzeźbiony na pudrach GIVENCHY HEALTHY GLOW – to charakterystyczny symbol Domu Givenchy wykorzystywany w kreacjach haute couture.

Givenchy Healthy Glow Powder
GIVENCHY HEALTHY GLOW

Puder GIVENCHY HEALTHY GLOW ma lekką, jedwabistą konsystencję, która bardzo dobrze nanosi się na pędzel do makijażu nie obsypując po drodze. Ja nakładam ten puder pędzlem typu kabuki. Mój odcień to 01 Première Saison, spośród 5 dostępnych odcieni zdecydowałam się na ten odcień mimo, że początkowo był ciut za ciemny. Ale moja skóra na szyi nabiera już ładnej opalenizny i od czasu robienia zdjęć do tej sesji ten odcień stapia się idealnie i jest praktycznie nie widoczny. Puder kupiłam z zamiarem noszenia solo bez podkładu, tak aby latem cera miała więcej swobody. Puder bardzo ładnie kryje i nie tworzy maski, po nałożeniu staje się niewidoczny, a wszelkie przebarwienia i niedoskonałości kryje w stopniu mnie zadawalającym na tyle, że nie mam potrzeby używania dodatkowo kosmetyków kryjących. Puder podczas noszenia nie utlenia się, nie ściera się. Nie używam pod niego pielęgnacji wybitnie nawilżającej a mimo to nie przesusza mojej suchej cery. Jedyne na co zwracam uwagę podczas nanoszenia to omijam okolicę pod oczami, gdyż tu potrafi podreślić mi zmarszczki mimiczne. Przy zachowaniu ostrożności problem się nie pojawia. Zmarszczek na czole nie podkreśla. Daje piękne rozświetlenie i wrażenie, że cera jest wypoczęta i wygląda świeżo i młodo.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć efekt krycia i wygląd cery przed i po nałożeniu tego produktu:

tylko pielęgnacja

Givenchy Healthy Glow Powder

01 Première Saison

Givenchy Healthy Glow Powder

GIVENCHY HEALTHY GLOW 01 Première Saison w makijażu :

GIVENCHY HEALTHY GLOW
GIVENCHY HEALTHY GLOW
GIVENCHY HEALTHY GLOW
GIVENCHY HEALTHY GLOW
GIVENCHY HEALTHY GLOW
GIVENCHY HEALTHY GLOW
Autor