Nicolas Degennes – Dyrektor Artystyczny Makijażu i Koloru Givenchy, stworzył TEINT COUTURE EVERWEAR – podkład odporny na wszelkie emocje. Opracowany z myślą o tym, by towarzyszyć Ci przez cały dzień. Jest niczym Twoja druga skóra. Możesz na nim polegać, że pozwoli Ci zachować nieskazitelną, promienną cerę – bez względu na okoliczności. Podkład tworzy idealny duet z korektorem TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER, który koryguje okolice oczu. Razem stanowią sekret cery nieskazitelnej przez wiele godzin.

Cera wygląda perfekcyjnie – nawet z bliska, i pozostaje nienaganna – bez względu na pogodę. Formuła TEINT COUTURE EVERWEAR działa w idealnej harmonii ze skórą. Jej pigmenty i pudry korygujące połysk wspomaga mocna, elastyczna siateczka polimerowa, która zapewnia absolutny komfort. Ale to jeszcze nie wszystko: z chwilą aplikacji mikrobąbelki, rozproszone w formule, uwalniają czynniki nawilżające oraz łagodzący ekstrakt z lukrecji, co stanowi dodatkowy walor pielęgnacyjny i sensoryczny.

TEINT COUTURE EVERWEAR zawiera SPF 20 – PA++ i jest także wodoodporny. Podkład wzmocni Twoją pewność siebie i pozostanie Twoim najważniejszym sprzymierzeńcem przez cały dzień – bez względu na przeżycia, jakich doświadczysz.

Odcienie oznaczone numerem 100 przeznaczone są dla cer bardzo jasnych, numerem 200 dla jasnych, numerem 300 dla średnich, a 400 dla ciemnych. Każdemu numerowi towarzyszy również litera dla oznaczenia tonacji cery: P (Pink) dla oznaczenia chłodnej tonacji, Y (Yellow) – tonacji ciepłej.

Givenchy TEINT COUTURE EVERWEAR
Givenchy TEINT COUTURE EVERWEAR
Givenchy TEINT COUTURE EVERWEAR

Jak zawsze przy okazji nowości podkładowych moje kosmetyczne serce zaczyna szybciej bić. Te nowości Givenchy miałam okazję poznać podczas spotkania Sephora Open Door i tam też dobrałam sobie odpowiednie dla mnie odcienie i podkładu i korektora pod oczy. Korektorom pod oczy stawiam zawsze wysoko poprzeczkę. Moja skóra pod oczami jest bardzo delikatna i dbam od to aby nie dopuścić do jej przesuszenia, a korektory potrafią zrobić “kuku”. TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER to bardzo dobry partner dla TEINT COUTURE EVERWEAR. Ten korektor ma wodoodporną formułę i zapewnia promienne wykończenie. Błyskawicznie eliminuje oznaki zmęczenia i wygładza drobne linie, koryguje cienie i przywraca blask okolicom oczu. Jestem bardzo zadowolona z formuły i efektów jaki daje ten korektor. Produkt ten nie zbiera się w załamaniach, nie przesusza skóry pod oczami i daje piękne rozświetlenie jednocześnie genialnie kryjąc wszelkie niedoskonałości tej okolicy. Podkład przetestowałam z różnymi bazami pod podkład i solo. W każdym przypadku wygląda tak samo ! Bardzo dobrze! Krycie można swobodnie budować jednak już przy pierwszej warstwie daje bardzo ładne krycie bez efektu maski. Podkład świetnie się trzyma cały dzień bez konieczności większych poprawek, ja zauważyłam lekkie starcie w okolicy czubka nosa i brody wtedy gdy nałożyłam go solo bez bazy pod podkład. Ani razu nie przesuszył mojej suchej cery. Nie zbiera się w załamaniach skóry i zmarszczkach. 

TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
Givenchy TEINT COUTURE EVERWEAR
TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
TEINT COUTURE EVERWEAR CONCEALER
Autor