EISENBERG stworzył Les Essentiels du Maquillage, łącząc innowacje high-tech z nowym doświadczeniem kosmetycznym: Idealny mariaż pielęgnacji i makijażu sprawia, że Les Essentiels du Maquillage pielęgnują skórę i z lekkością scalają się z codzienną rutyną każdej kobiety, by natychmiast ujawnić jej piękno. Les Essentiels w sposób naturalny wysublimują Twoją skórę, rzęsy i usta, bez efektu maski. W skład kolekcji wchodzą: Perfecteur Teint Express, Correcteur Précision, Fond de Teint Correcteur Invisible, Le Mascara Noir®, Le Mascara Graphique® oraz Baume Fusion. 6 Essentiels, 19 referencji dla naturalnie pięknej skóry, wypoczętego spojrzenia i delikatnie miękkich ust!

Korektor pod oczy spełnia moje wszelkie oczekiwania ! Formuła korygująca cerę, która gwarantuje 8 godzin nawilżenia i likwiduje ślady zmęczenia oraz niedoskonałości na twarzy. Jego płynna, delikatna i lekka tekstura, łącząca Nagietek z Formułą Trio-Moléculaire®, umożliwia odpowiednie krycie i zapewnia świeżą, naturalną i wypoczętą cerę przez cały dzień. Może być również stosowany na kontur oczu przez osoby noszące soczewki. Błyskawicznie kryje wszystkie niedoskonałości takie jak krosty, blizny i plamy. Precyzyjny aplikator wielopunktowy nakłada idealną ilość produktu do rozprowadzenia. Może być nakładany przed podkładem lub pudrem, ale również używany do poprawek w ciągu dnia. Kolor jaki mam w makijażu to 02 NATUREL.

EISENBERG Correcteur Précision
EISENBERG FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE
EISENBERG FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE

Marka EISENBERG dostępna jest w perfumeriach
SEPHORA 🙂

EISENBERG CORRECTEUR PRÉCISION

W tej publikacji możecie zobaczyć jak wygląda w makijażu korektor pod oczy EISENBERG Correcteur Précision i podkład EISENBERG FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE. Z wielką chęcią przystąpiłam do testowania podkładu bo poprzednią wersję bardzo miło wspominam. Podkład ma bardzo przyjemną formułę, zaskakująco lekką i komfortową, zawiera innowacyjne cukry co pozwala uzyskać niewyczuwalne, naturalne i świeże wykończenie. Zawiera wyciągi z Granatu, które dzięki swoim właściwościom antyoksydacyjnym neutralizują wolne rodniki, natomiast olej ze Słodkich Migdałów odżywia i nawilża. Ten sensoryczny podkład koryguje niedoskonałości oraz tworzy cienki i jednorodny film na skórze, zapewniając idealną trwałość przez wiele godzin we wszystkich klimatach. Formuła,  pielęgnuje skórę i daje prawdziwą ochronę: ukierunkowane składniki połączone z Formułą Trio-Moléculaire® oraz ochroną SPF 25 PA+++ działają niczym tarcza skutecznie zabezpieczająca przed czynnikami agresywnymi. W makijażu możecie zobaczyć odcień 0S NATUREL SABLE.

EISENBERG FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE
EISENBERG FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE
EISENBERG FOND DE TEINT CORRECTEUR INVISIBLE
Autor