Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua

Wiosna i lato to pora roku, w której większość z nas szuka lekkich, prawie niewyczuwalnych podkładów dających naturalny wygląd. Zwracamy uwagę aby miał filtr, nie obciążał cery ale też dobrze krył  bez efektu maski i matowił zachowując świeży wygląd. Taki właśnie jest podkład CHANEL Vitalumiere Aqua.

Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua
Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua

 

Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua  – “podkład w wodzie” jeden z lżejszych jakie znam i jakie miałam okazję używać. Lekka, płynna konsystencja – woda w silikonie bez składników żelujących zapewnia błyskawiczne uczucie komfortu i świeżości. Momentalnie stapia się z cerą i delikatnie ją matowi. Podkład zamknięty jest poręcznym, małym flakonie o pojemności 30ml.

Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua
Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua

Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua zawiera w składzie kompleks Radiance Light Diffusing Complex, ekskluzywna innowacja marki CHANEL, zainspirowana plazmowymi ekranami RGB (czerwony, zielony, niebieski), który otula twarz miękkim i korzystnym światłem, biorąc pod uwagę naturalny odcień cery. Technologia oparta jest na trzech składnikach : pigmenty soft focus nowej generacji ujednolicają cerę maskując drobne niedoskonałości, pigmenty świetlne interferencyjne czuwają nad odbiciem światła od skóry, a powlekane pigmenty mineralne kontrolują wydzielanie potu i sebum. Podkład zawiera także wodę z lotosu, której zadaniem jest pobudzenie mikrokrążenia, kwas hialuronowy, który nawilża i wygładza oraz pochodne alg brunatnych, których zadaniem jest rewitalizacja.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć jak się prezentuje podkład CHANEL Vitalumiere Aqua w odcieniu 20 Beige na mojej cerze.

podkład CHANEL Vitalumiere Aqua w odcieniu 20 Beige
Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua w odcieniu 20 Beige

Mimo swojej ultralekkiej formuły bardzo dobrze przykrywa moje przebarwienia, zaczerwienienia i niedoskonałosci. Daje naturalne, matowe wykończenie zachowując świeżość wyglądu cery. Na twarzy jest praktycznie niewyczuwalny. Aplikacji towarzyszy przyjemny kwiatowy, lekko piżmowy zapach. Podkład najładniej się prezentuje nałożony opuszkami palców. Wtedy daje najlepszy efekt krycia mimo użycia niewielkiej ilości. Nakładany BeautyBlenderem wymaga nałożenia większej ilości aby osiągnąć taki efekt jaki jest przy nałożeniu palcami. Mój odcień 20 Beige idealnie stapia się z cerą, współgrając z kolorem skóry na szyi, który jest znacznie jaśniejszy niż na twarzy co dość dobrze widać na zdjęciu poniżej.

podkład CHANEL Vitalumiere Aqua w odcieniu 20 Beige
Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua  20 Beige

Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua w makijażu :

podkład CHANEL Vitalumiere Aqua
Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua

 

podkład CHANEL Vitalumiere Aqua
Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua

Jakie podkłady wybieracie na okres wiosenno-letni ? Znacie Podkład CHANEL Vitalumiere Aqua ?

 

 

 

 

 

 

Autor