Clarins Skin Illusion

Kolejny podkład, który w tym roku mocno wpisuje się w zapotrzebowania mojej cery i moje upodobania ! Clarins Skin Illusion SPF 15 – podkład, który zapewnia  perfekcyjny, naturalnie wyglądający makijaż!  Nowy podkład Clarins Skin Illusion to efekt „nude” i bardzo lekka konsystencja serum w 12 odcieniach, odpowiednich dla każdego wieku i dla wszystkich typów karnacji.  Wystarczy kilka kropli, aby błyskawicznie upiększyć cerę. Podkład Clarins Skin Illusion łączy konsystencję serum z odpowiednią dozą upiększających pigmentów, aby zapewnić ultra naturalne, jednolite wykończenie bez efektu maski. Podkład zapewnia mojej cerze optymalne krycie, bardzo duże poczucie komfortu już od momentu samej aplikacji i efekt w makijażu jaki bardzo lubię. Jest naturalnie, gładko i komfortowo.

Clarins Skin Illusion SPF 15
Clarins Skin Illusion SPF 15

Poza pięknym efektem w makijażu, podkład Clarins zapewnia również bardzo dobrą pielęgnację. W składzie formuły podkładu znajduje się Czerwona Alga, która jest bardzo żywotnym, światłolubnym wodorostem występującym w spokojnych wodach. Rośnie na oblanych słońcem skałach w pobliżu powierzchni wody lub w piaszczystych basenach. W kosmetyce, ekstrakt z czerwonej algi oczyszcza skórę z martwych komórek przywracając jej jednolity, rozświetlony koloryt. Żyworódka to kolejny drogocenny składnik podkładu. Żyworódka jest fascynującą rośliną: jej liście posiadają zdolność do stawania się nowymi, samodzielnymi roślinami, co symbolizuje odradzające się życie. Nawet w warunkach ekstremalnej suszy pozostają mięsiste i zielone. Nazywana „soczystą” rośliną  względu na wypełniające ją soki, Żyworódka dostosowała się do stresu wodnego dzięki działającym jak „gąbka” molekułom, które zatrzymują wodę w jej liściach. To działanie, podobne do działania kwasu hialuronowego, stało się inspiracją dla Laboratoriów Clarins, które wykorzystały zdolność ekstraktu z Żyworódki do stymulacji naturalnej syntezy kwasu hialuronowego. W kosmetyce, ekstrakt z Żyworódki stymuluje naturalne mechanizmy nawilżania skóry.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć w makijażu podkład z numerem 105 Nude  , na tę porę roku kolor podkładu wpisuje się w kolor skóry na mojej szyi. Podkład pięknie rozprowadza się gąbeczką typu Bautyblender, nakładając gąbeczką możemy uzyskać krycie takie jakie chcemy, od średniego, które już mamy przy pierwszej warstwie podkładu lub mocne, przy kolejnej warstwie. Nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla suchych partii na mojej cerze i nie podkreśla porów. Bardzo ładnie się trzyma przez cały dzień noszenia makijażu. Polecam !

Clarins Skin Illusion SPF 15

Clarins Skin Illusion

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Clarins Skin Illusion
Clarins Skin Illusion
Clarins Skin Illusion
Clarins Skin Illusion
Autor