Smashbox Photo Filter Creamy Powder Foundation

„Tak wiele teledysków, fotografii oraz reklam powstaje w studiach Smashbox. Zaczęliśmy dostrzegać, iż zazwyczaj używane są określone kamery, które sprawiają, iż efekt na zdjęciu jest wyjątkowy. Kamery te bardzo istotnie ograniczały potrzebę retuszu. I tak, na podstawie tej technologii wykorzystywanej w kamerze, stworzyliśmy naszą technologię filtrów światła i wprowadziliśmy ją do tego produktu.”

– Davis Factor, założyciel Smashbox i fotograf celebrytów

SMASHBOX PHOTO FILTER CREAMY POWDER FOUNDATION 


To podkład w pudrze nasycony technologią filtrów światła, działający dokładnie tak, jak filtry, które sprawiają, że Twoja cera uzyskuje idealny wygląd na Instagramie. Te transparentne filtry powodują załamanie światła w różnych kierunkach, zacierając niedoskonałości przy jednoczesnym skoncentrowaniu się na obiekcie. Powoduje to uzyskanie efektu całkowicie gładkiej, ale jednocześnie pełnej energii cery – jest to filtr fotograficzny w kompakcie, umożliwiający osiągnięcie perfekcyjnego wyglądu na zbliżeniu w obiektywie.

Zamknięty w plastykowym puzderku z funkcjonalnym lusterkiem. Puzderko składa się z dwóch ruchomych części , części w której jest podkład i części w której umieszczona jest gąbeczka.

SMASHBOX PHOTO FILTER CREAMY POWDER FOUNDATION 


 

Dwustronna gąbka, która została 
specjalnie zaprojektowana tak aby dawać  pełen zakres możliwości aplikacji oraz poziomów krycia, które pozostawiają cerę odpowiednio wymodelowaną. Strona aksamitna = naturalne, lekkie krycie. Strona gładka = półmatowe, pełniejsze krycie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podkład ma delikatną , jedwabistą strukturę. Mój w odcieniu 2 to jasny , dość ciepły beż. Bardzo dobrze rozprowadza się na skórze nakładany dołączoną gąbką jak i pędzlem typu kabuki lub innym pędzlem do podkładów w kompakcie. Daje matowe wykończenie ale nie jest ono płaskie, cera wygląda promiennie, zdrowo i na bardzo wypoczętą.

PB220343_Fotor_Collage

 

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Podkład Smashbox Photo Filter Creamy Powder Foundation utrzymuje się praktycznie cały dzień, nie zmienia swojego odcienia w ciągu noszenia go, nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla zmarszczek ani suchych partii skóry twarzy. Efekt zmatowienia na mojej suchej cerze utrzymuje się aż do momentu demakijażu. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Noszę go solo, ale też próbowałam na krem CC i BB i też bardzo dobrze się na tych kosmetykach sprawuje. Krycie jest po prostu większe choć krycie samego podkładu Smashbox bardzo mi odpowiada.

Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć efekt krycia ( użyty solo )

Smash

Plamy pigmentacyjne i piegi bardzo ładnie przykrywa a mimo to daje naprawdę naturalny efekt 🙂

W całym makijażu  Smashbox Photo Filter Creamy Powder Foundation :

SONY DSC

SONY DSC

Na ustach mam lakier Smashbox, który pokazywałam →→→  Smashbox Be Legendary Long-Wear Lip Lacquer ←←←

Zapraszam również na mój kanał YouTube , na którym znajdziecie testy na żywo podkładów 🙂 w tym podkładu Smashbox 🙂

 

[tabs type=”horizontal”][tabs_head][tab_title]:)[/tab_title][/tabs_head][tab] Jak Wam się podoba efekt ? macie ulubione podkłady w kompakcie ?[/tab][/tabs]

Autor