Chanel CC CREAM SUPERAKTYWNY KREM KORYGUJĄCY SPF 50

CHANEL CC CREAM
SUPERAKTYWNY KREM KORYGUJĄCY

Uwielbiam formuły BB i CC !  CHANEL CC CREAM w nowej odsłonie zyskał nową formułę, by zapewniać cerze jeszcze doskonalszy wygląd. Specjalistyczna wiedza Działu Badań CHANEL połączona została z artyzmem Studia Kreacji Makijażu CHANEL, by zaowocować produktem, który łączy w sobie walory pielęgnacyjne z efektem intensywnie kryjącego makijażu. Kompleksowo działający krem upiększający posiada 5 supermocy: ujednolica, nawilża, koryguje, chroni i potęguje blask skóry. Jego sekret to formuła wzbogacona o intensywnie działający, naturalny ekstrakt superowocu – śliwki murunga, by zapewniać jeszcze pełniejszy efekt korygujący. Nowa, płynna i świeża konsystencja wykazuje idealne powinowactwo wobec skóry i zapewnia naturalne, promienne wykończenie.

Każdego dnia nowa formuła CHANEL CC CREAM nawilża i sublimuje skórę. Powierzchnia skóry jest wygładzona, a cera bardziej jednolita i promienna.

CHANEL SUPERAKTYWNY KREM KORYGUJĄCY SPF 50

Krem CC ujednolica niedoskonałości takie jak przebarwienia, zaczerwienienia , a także zmniejsza widoczność porów. Świetnie nawilża, skóra momentalnie staje się elastyczna i odczuwa komfort. . Skóra ma wygładzony wygląd i jest wypełniona od wewnątrz.Tuż po aplikacji skóra jest dobrze zabezpieczona przed szkodliwymi czynnikami środowiska oraz przed promieniowaniem UVA i UVB (SPF 50/PA+++). Przy regularnym używaniu , dzień po dniu cera odzyskuje swą naturalną zdolność odbijania światła, ukazując zintensyfikowany blask.

W sercu formuły cud natury z Australii: śliwka murunga – źródło zdrowia i dobrego samopoczucia, rozpoznana jako owoc o najwyższym nasyceniu witaminą C na świecie. Bogaty w intensywnie działające cząsteczki antyoksydantów (witaminę A, E i polifenole), ten superowoc pomaga zwalczać szkodliwe wolne rodniki oraz stres oksydacyjny, wspierając naturalną ochronę skóry przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Dodatkowo poprawia strukturę i naturalny blask skóry. Ekstrakt ze śliwki murunga w połączeniu z nową formą kwasu hialuronowego  wzmacnia supermoce formuły CC CREAM.

Uwielbiam ten krem ! Przepięknie wygląda w makijażu i pielęgnuje moją cerę za każdym razem jak go używam. Krem dostępny jest już w pięciu odcieniach. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć słocze dwóch kolorów 40 i 50. W makijażu użyłam odcienia z numerem 50.

tylko pielęgnacja

CC CREAM CHANEL

CC CREAM CHANEL

CC CREAM CHANEL

CC CREAM CHANEL

CC CREAM CHANEL
CC CREAM CHANEL
CC CREAM CHANEL
CC CREAM CHANEL
CC CREAM CHANEL
CC CREAM CHANEL
Autor