Dior Forever Foundation to dryga wersja nowego podkładu marki Dior, wersję Glow możecie ocenić w makijażu w tej publikacji → Test nowego podkładu Dior Forever Skin Glow Foundation. 

Dior Forever to podkład o wyjątkowej trwałości, który gwarantuje, że cera jest nieskazitelna i gładka, a pory zwężone od rana do wieczora.  Dior Forever zapewnia skórze aksamitne matowe wykończenie.

“Dior Forever jest niesamowity. Wygląda doskonale w każdych okolicznościach. Ujednolica kolor skóry, ukrywa niedoskonałości i zmarszczki mimiczne.” Peter Philips, Dyrektor Kreatywny do spraw Makijażu i Wierunku Dior Makeup

Abystworzyć efekt naturalnej drugiej skóry, laboratorium Dior udoskonaliło legendarną formułę Forever,wzbogacając jej skład o nowe składniki. Nowy składnik hydrofilowy zapewnia perfekcyjne, elastyczne przyleganie, sprawiając, że makijaż jeszcze bardziej stapia się ze skórą. Drugi składnik zapobiega destabilizacji makijażu pod wpływem wilgoci lubciepła, utrwalając podkład i zapewniając uczucieniezrównanego komfortu.

Dior Forever Foundation
Dior Forever Foundation
Dior Forever Foundation

W składzie formuły tego podkładu, podobnie jak w przypadku wersji Glow znajduje się silnie nawilżający ekstrakt z bratka, który pomaga chronić skórę przed wysuszeniem.* Skóra jest ukojona, wygładzona i promienieje blaskiem.
Ochronny ekstrakt z dzikiej róży, który od lat jest głównym składnikiem Dior Forever, pomaga chronić jakość skóry przed zewnętrznymi czynnikami i zmniejszyć rozszerzone pory. Z każdą kolejną aplikacją, pory wydają się bardziej zwężone, a skóra jest bardziej oczyszczona.
Pigmenty upiększające dopasowują się do kolorytu skóry, nadając jej zmysłowego piękna, a makijaż cery jest niewyczuwalny i niezwykle naturalny.

Trwałość tej wersji jest mega! Od momentu nałożenia podkładu ( nakładam gąbeczką typu beautyblender) do demakijażu podkład wygląda pięknie ! Nie zauważyłam by się ścierał! Cera pozostaje nieskazitelna przez cały dzień noszenia makijażu! Struktura skóry wydaje się napięta i ujednolicona, z aksamitnie matowym wykończeniem bez efektu maski.
Podkład ten działa niczym krem do pielęgnacji skóry, chroniąc przed wysuszeniem i osłaniając skórę przed zewnętrznymi czynnikami, promieniami UVA i UVB dzięki wysokiej ochronie SPF 35 PA +++. Podkład nie przesusza mojej suchej cery, nie zbiera się w załamaniach, zmarszczkach i porach !

Dior Forever Foundation
Dior Forever Foundation
Dior Forever Foundation
Dior Forever Foundation
Dior Forever Foundation
Autor