Czas na test kolejnego podkładu ! Dziś pod lupę wzięłam najnowszy podkład marki Guerlian, który z dużą przyjemnością używam już jakiś czas i mocno wpisuje się w moje upodobania !

GUERLAIN L’Essentiel

Jest to pierwszy podkład marki Guerlain , który zapewnia naturalny efekt i jednocześnie skuteczne działanie. Jego formuła zawiera 97% składników naturalnego pochodzenia i gwarantuje naturalne wykończenie oraz blask przez wiele godzin noszenia podkładu.
Cera jest idealna, promienna i świeża. Komfortowa formuła jednoczy się ze skórą, a więc umożliwia modulowanie intensywności makijażu (kryje lekko lub średnio). Dzięki L’Essentiel naturalna skóra pięknieje z każdym dniem. Podkład pozwala jej swobodnie oddychać i przywraca równowagę. Nawilża ją i chroni przed zanieczyszczeniami atmosferycznymi. Cera jest bardziej jednolita, gdyż niedoskonałości ulegają redukcji.

GUERLAIN L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel

Podkład zamknięty jest w unikatowym, nowatorskim flakonie, zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura, inspirowany był subtelną sztuką równowagi. Podkład dostępny jest aż w 30 odcieniach, aby można go było dopasować do każdej karnacji.
Aby ożywić cerę, przed aplikacją makijażu możesz delikatnieskórę pędzlem L’Essentiel. Zacznij w wewnętrznym kąciku oka, przesuwaj się w kierunku ucha, a następnie w dół ku brodzie. Ja też bardzo lubię przed nałożeniem podkładu nałożyć kilka kropli Guerlian Abeille Royale Youth Watery Oil jako bazy. Skóra momentalnie stanie się gładsza, będzie się wydawała zrewitalizowana i wypełniona od wewnątrz.
Kolejny krok to nałożenie  podkład pędzlem L’Essentiel: wystarczy niewielka ilość jedną  jeśli chcesz uzyskać lekki efekt kryjący, ale możesz dołożyć kolejną porcję kosmetyku aby uzyskać makijaż o średniej intensywności.  Podkład daje przepiękny efekt i wersji mniej go i w   wersji więcej! Jest to jeden z tych podkładów, które wyglądają jak druga skóra! Nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla zmarszczek i pięknie wygląda przez cały dzień noszenia makijażu!

Pędzel GuerlainL’Essentiel  to wysuwany pędzel do podkładu, zaprojektowany przez Mathieu Lehanneura, ma ergonomiczny kształt i zapewnia intuicyjną aplikację, która naturalnie uwydatnia efekt makijażu, jaki zapewnia podkład.To taki przyjemny rytuał delikatny dla skóry. Podkład łatwo jest nałożyć w precyzyjny sposób nawet w tak trudno dostępnych partiach jak kontur oczu. Efekt jest jednolity, makijaż nie ma smug ani wyraźnych granic, a więc wykończenie jest tak naturalne, jakby skóra pozostała „naga”.
Wysuwana obudowa chroni miękkie syntetyczne włosie. Pędzel pozostaje czysty i świeży – aplikacja po aplikacji. Łatwo się go czyści i nie wypada z niego włosie.

 

Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Guerlain L'Essentiel
Autor