Make Up Forever Ultra HD

MAKE UP FOR EVER, kultowa marka profesjonalnych makijażystów została stworzona w 1984 roku w Paryżu przez Dany Sanz, artystkę malarkę, rzeźbiarkę i makijażystkę. Produkty MAKE UP FOR EVER, stosowane zarówno przez stylistów, celebrytów, jak i szerokie grono odbiorców, pozwalają wszystkim podkreślić swoje walory, ale przede wszystkim wyrazić swoją osobowość. Ja tę markę polubiłam już bardzo dawno i chętnie do dziś sięgam po niektóre produkty, a do takich zdecydowanie należy genialny korektor po oczy i podkład w płynie z tej samej linii. Zużyłam już przynajmniej po dwa opakowania tych produktów i na pewno na tych opakowaniach nie skończę ! Sprawdzają się niezmiennie świetnie w każdych warunkach pogodowych.

Make Up Forever Ultra HD
Make Up For Ever Ultra HD
Make Up For Ever Ultra HD

Korektor pod oczy to produkt w makijażu, który bardzo starannie testuję, pamiętam moje pierwsze spotkanie z korektorem marki MUFE, był to właśnie ten korektor, który dziś jeszcze raz Wam serdecznie rekomenduję. Byłam zachwycona tym jak się nakłada, jak się układa na skórze pod oczami i tym jak wygląda przez cały dzień noszenia makijażu. Do tej pory, a minęło już dużo czasu moja miłość nadal trwa i zawsze z przyjemnością używam tego korektora. Stworzony jako odpowiedź na potrzeby filmowej i telewizyjnej technologii HD, formuła jest niewidoczna w kamerach 4K i gołym okiem. Korektor Ultra HD koryguje widoczność cienie pod oczami, wyrównuje koloryt konturu oka, maskuje oznaki zmęczenia, daje jednolity i rozświetlony rezultat. Unikalny kompleks 4K sprawia, że makijaż jest niewidoczny, naturalny i komfortowy. Długotrwała formuła łatwo wtapia się w skórę, a spojrzenie stake się świeże i wypoczęte. Krycie możemy swobodnie budować. Ja używam koloru Y21 Perle.

Make Up For Ever Ultra HD
Y235 - Beige ivoire

Mój kolor podkładu MUFE Ultra HD to Y235 – Beige ivoire. Przetestowałam kilka odcieni i z tej marki ten odcień mi najbardziej pasuje. Ładnie się stapia z kolorem skóry na szyi i nie utlenia. W przypadku podkładu, podobnie do korektora formuła Ultra HD została opracowana tak, by sprostać wymaganiom najnowszych technologii HD stosowanych w kinie i telewizji, pozostaje niewidoczna w kamerach 4K oraz gołym okiem.  Stanowi połączenie nienagannego krycia i tekstury typu “druga skóra”. Podkład Ultra HD rozświetla i nadaje skórze jednolity, naturalny wygląd. Ekskluzywny kompleks 4K gwarantuje niewidoczny, naturalnie wyglądający i komfortowy makijaż.  Płynna formuła o średnim poziomie krycia łatwo rozprowadza się na skórze. Ujednolica i tuszuje niedoskonałości. Podkład przepięknie wygląda przez cały dzień noszenia makijażu. Nie zbiera się w załamaniach, nie podkreśla suchych skórek i nie przesusza cery.

Gama odcieni pasuje do wszystkich rodzajów karnacji.

MUFE ultra HD
MUFE ultra HD
MUFE ultra HD

Make Up Forever Ultra HD

MUFE ultra HD
Autor