GUERLAIN TERRACOTTA 2016

Nazwa kojarzy się z daleką krainą, wyimaginowanym kontynentem, gdzie króluje słońce, a piękno jest niepodzielnym władcą.

NIEPOWTARZALNA. MAGICZNA. LEGENDARNA.

TERRACOTTA, pierwszy puder  brązujący od Guerlain, został wynaleziony w 1984 roku. W latach osiemdziesiątych XX wieku opalona skóra była postrzegana jako oznaka aktywnego stylu życia, sukcesu i nieskrępowanej natury. Zdrowy rumieniec  był synonimem wszystkich przyjemności życia, który wywołało słońce, przestrzeń, wolność i zmysłowość. Obserwacja odbicia promieni słonecznych na pustynnych wydmach, zrodziła ideę: niebo i ziemia, słońce i piasek – zespolone w jedno. Z ziemi Terracotta zapożyczyła jej ciepło i kolor ochry. Od słońca jego złote promienie migoczące na piasku pustyni.

Zamknij oczy, wdychaj delikatny zapach ylang-ylang i wybierz się w zmysłową podróż.

GUERLAIN TERRACOTTA 2016
GUERLAIN TERRACOTTA 2016

Terracotta Guerlain to wyjątkowa, delikatna i jedwabista konsystencja. Rozpoznawalny, jedyny w swoim rodzaju zapach. Ultranaturalny efekt  zdolny odtworzyć na skórze każdy niuans i intensywność opalenizny.  Od momentu swojego postania w 1984 roku, Terracotta natychmiast stała się nieodzownym elementem, swoistym must-have makijażu. Często kopiowana, wciąż jednak niedościgniona, formuła Terracotty nie wysusza skóry i zapewnia jej długotrwały komfort. Jej sukces wciąż trwa. Gdzieś na świecie, Terracotta jest sprzedawana co … 25 sekund! Nazwa stała się synonimem pudru brązującego i weszła na stałe do codziennego języka. Terracotta jest niezwykle łatwa w aplikacji, doskonale wydobywa naturalny efekt muśnięcia słońca i zdrowego blasku. Transparentna, luksusowa, delikatna i podkreślająca urodę skóry – to cechy bliskie marce Guerlain.

W 2016 roku Guerlain nie wymyśla kolejnej wersji PUDRU, ale podsuwa trzy powody, aby pokochać go na zawsze.

Nowe odcienie.

Paleta Terracotty rozwija się tak, aby wszystkie odcienie skóry na całym świecie mogły wyglądać jeszcze piękniej. Co jest nowego? Odcień 00 Clair Blondes nadaje się do bardzo jasnej karnacji, a 04 Moyen Blondes, z jego różową tonacją, jest idealny dla blondynekktóre mają już opaleniznę, ale chcą nadać jej złoty akcent.

Nowy, uwodzący zapach.

Inspirujący zapach Terracotty to subtelna mieszanka świeżych i kojących nut bergamotki i białego piżma z przepysznymi, słonecznymi nutami neroli, jaśminu i ylang-ylang. Podczas każdej aplikacji, można wdychać woń ciepłych promieni słonecznych pieszczących skórę. Czysta przyjemność, i bardzo wciągająca …

Kompakt, to bardzo w stylu Guerlain.

Odbity na pudrze stempel – słoneczny motyw podwójnego G – symbol  domu Guerlain- zajmuje najważniejsze miejsce na kompaktowej obudowie. Szczyt wyrafinowania.

TERRACOTTA GUERALAIN

Ja nie lubię bardzo opalonej cery zwłaszcza przy użyciu kosmetyków brązujących. Subtelne opalona twarz wygląda zdrowo i świeżo i taki efekt możesz uzyskać używając właśnie odcienia jaki ja posiadam – 00CLAIR – BLONDES. Jest to najjaśniejszy z całej gamy odcień, który dedykowany blondynkom u mnie spisuje się idealnie zarówno na całej twarzy jak i jako brązer do konturowania.

Jeśli mam chęć i potrzebę “przybrązowić” cerę na dużym pędzlu nanoszę na całą twarz omiatając. Dzięki użyciu dużego pędzla nie przesadzisz z ilością kosmetyku i równomiernie nałożysz na całą twarz. Daje bardzo ładny, delikatny efekt, taki jaki lubię najbardziej. Najczęściej używam tego pudru do zaznaczenia kości policzkowych, służy mi zwyczajnie jako brązer i w tej wersji noszę go najczęściej. Puder ma niezwykle przyjemny zapach, który uprzyjemnia moment aplikacji tak, że ma się ochotę miziać pędzlem dłuższą chwilę. Puder nie ściera się, nie utlenia się i ładnie trzyma się praktycznie przez cały dzień noszenia.

Na zdjęciach poniżej obejrzyj jak prezentuje się w makijażu:

TERRACOTTA  GUERALAIN
TERRACOTTA  GUERALAIN
TERRACOTTA  GUERALAIN
TERRACOTTA  GUERALAIN
TERRACOTTA  GUERALAIN
TERRACOTTA  GUERALAIN
Autor