BENEFIT HOOLA LITE

Wakacyjne słońce w małym pudełeczku, aby rozświetlić twarz i poprawić humor. Odrobinę BENEFIT HOOLA i hop !  Brązujący puder poprawi wygląd bez potrzeby rujnowania się na zakup biletu lotniczego… Do jakiego rodzaju makijażu ? Lato trwające cały rok! Zapomnij o promieniach UV i skórze w kolorze marchewki. Dzięki pudrowi HOOLA możesz być opalona przez cały rok, nawet jeśli słońce nie wyjrzy zza chmur. Ten puder znam od wielu lat i bardzo chętnie po niego sięgam ze względu na cudowny odcień i doskonałą formułę.

W tym roku premierę miały kolejne produkty, które uzupełniają rodzinę HOOLA Benefit. Delikatny puder brązujący do twarzy HOOLA Lite i  brązujący kremowo-pudrowy sztyft do konturowania HOOLA Contour Stick. 

Dwa kolejne kosmetyki, które bardzo przypadły mi do gustu!

HOOLA Lite – sekretny pocałunek słońca!

Jaśniejsza wersja kultowego pudru brązującego HOOLA to drobnoziarnisty puder brązujący, który wyjątkowo gładko i równomiernie rozprowadza się na twarzy. Idealny dla cery jasnej ale także dla każdej z Was, która marzy aby cieszyć się naturalnie wyglądającą opalenizną przez okrągły rok. U mnie świetnie sprawdza nałożony niewielką ilością na całą twarz ale także do wykonturowania policzków.

Benefit Makeup
BENEFIT HOOLA LITE

BENEFIT
HOOLA LITE

BENEFIT HOOLA LITE
BENEFIT HOOLA LITE
BENEFIT Hoola Contour Stick

BENEFIT
Hoola Contour Stick

BENEFIT HOOLA Contour Stick

Bardzo lubię taką formułę produktów do konturowania od kiedy opanowałam takiego typu produkty. Sztyft marki BENEFIT jest niezwykle łatwy w użyciu i daje przepiękny, bardzo naturalny wygląd w makijażu. Dzięki temu produktowi możesz uzyskać pięknie wyrzeźbione kości policzkowe, szczupły nos oraz idealnie zarysowany kontur twarzy. Kosmetyk ma lekko brązujący odcień i kremowo – pudrową formułę, która świetnie rozprowadza się w miejscach nałożenia.

Hoola Contour Stick
Hoola Contour Stick
Hoola Contour Stick
Autor