Rozświetlający róż marki Sisley z ekstraktem z białej lilii, otwiera swoje płatki nowymi, ciepłymi i promiennymi odcieniami.

SISLEY L’ORCHIDÉE CORAIL

Świeżość olśniewającego koralu nadaje efekt rozświetlonej i muśniętej promieniami słońca cery.  Orchidea – emblematyczny kwiat marki Sisley, rozkwita wewnątrz srebrzystej puderniczki, ukazując harmonijnie skomponowaną paletę trzech nowych ciepłych i świetlistych odcieni, które modelują twarz i rozświetlają każdą cerę. Mikronizowane pigmenty zapewniają czyste i promienne kolory: na różano- brzoskwiniowym tle połączono żywy koralowy róż z morelowym odcieniem pomarańczy. Opalizujące odcienie z mieniącymi się złocistymi drobinkami, nadają cerze blask i tworzą lekki, wibrujący makijaż

Puder o delikatnej i jedwabistej konsystencji.  Lekki i jedwabisty puder gładko sunie i stapia się ze skórą dzięki zastosowaniu kompleksu estrów i perłowych drobinek. Ten niezwykle subtelny puder pozwala wykonać półtransparentny, świetlisty i delikatny makijaż. Skóra staje się gładsza, a cera pozostaje świeża, nawet po wielu godzinach. Aby zapewnić skórze dodatkowe korzyści pielęgnacyjne i zadbać o policzki tak, jak na to zasługują, formułę wzbogacono o zmiękczający i nadający komfort ekstrakt z białej lilii.

L’ORCHIDÉE CORAIL
L’ORCHIDÉE CORAIL SISLEY

SISLEY  L’ORCHIDÉE CORAIL

Na różano-brzoskwiniowym tle połączono koral i morelowy odcień pomarańczy wypełniony złocistymi i różowymi drobinkami, które rewitalizują skórę i nadają jej promienny wygląd. Łatwy w aplikacji róż Orchidée można stosować, aby dopasowywać efekty makijażu do nastroju i pory roku. Można go aplikować jako samodzielny produkt lub na podkład.

Autor