Serge Lutens FARD A JOUES

Podkłady, khôl’e, pomadki i inne niezbędności, kilka produktów wystarczających, by upiększyć kobietę.

Elegancko zaprojektowane, lśniące, innowacyjne opakowania są wolne od logo,co oznacza, kobiety nie muszą stawać się ambasadorkami marki, a jedynie cieszą się elegancją gestów i atencją jaką prowokują, używając te produkty.

Ta kolekcja makijażu, z jej etui wyposażonymi w lusterka, jej „rzeźbionymi” pomadkami chlubi się równie wyjątkowym wyglądem opakowań jak i jakością ich zawartości.

Serge Lutens FARD A JOUES BLUSHER

Jeśli jest domena, w której Serge Lutens zasłużył na odznaczenie to jest to makijaż !

Pomiędzy końcem lat 60’tych a 2000 rokiem, poprzez aplikację cieni i barw ten prekursor w makijażu stworzył nowy sposób interpretowania kobiecych twarzy.

Jego intuicyjne podejście do makijażu, przez jednych uważane za wyzwalające, innych za szokujące, zaprowadziło go na wyżyny tej sztuki.

W roku 2005, Serge Lutens postanawia powrócić do makijażu, ale tym razem powraca do podstaw, a swojej linii nadaje nazwę ewidentną: Nécessaire de Beauté.

Serge Lutens FARD A JOUES
Serge Lutens FARD A JOUES

Róż – brązer Serge Lutens FARD A JOUES BLUSHER zamknięty jest w prostym , klasycznym, eleganckim kompakcie. W środku znajduje się duże bardzo funkcjonalne lusterko. Dołączony jest pędzel, którym swobodnie możemy wykonać kontur twarzy i nadać policzkom koloru. Delikatne włosie i kształt pędzla nanosi równomiernie produkt i ładnie go blenduje. Formuła różu jest idealna, nie za miałka nie za twarda. Kolor różo-brązera jest ciepłym odcieniem, idealnie nadaje się jako róż do policzków. W ciągu noszenia makijażu nie utlenia się , nie ściera i wygląda tak jak zaraz po nałożeniu. Myślę, że świetnie będzie się nadawał u osób z jasną karnacją do omiecenia całej twarzy by nadać lekkiej opalenizny.

Serge Lutens FARD A JOUES
Serge Lutens FARD A JOUES

Serge Lutens FARD A JOUES BLUSHER w makijażu

Serge Lutens FARD A JOUES
Serge Lutens FARD A JOUES
Serge Lutens FARD A JOUES
Serge Lutens FARD A JOUES
Serge Lutens

Jakiś czas temu pisałam o pięknym zapachu Serge Lutens La Religieuse.

Gdybyście mieli ochotę poznać ten zapach bliżej odsyłam Was do recenzji

Kosmetyki do makijażu Serge Lutens możecie kupić w sklepie SHE/S A RIOT przy ul.Mysiej 3 w Wwie.

Autor