Face Color Enhancing Trio

Połączenie trzech różnych kolorów pozwala na zharmonizowanie rysów twarzy oraz osiągnięcie trójwymiarowej, zdrowo wyglądającej i promiennej cery.

Formuła zawiera pudry optyczne, które gwarantują głębię i wierność koloru
• Glow Up Pearl ożywia cerę i nadaje jej naturalną świeżość
• Natural Shading Powder podkreśla trójwymiarowość rysów twarzy
• Blending Tone Pearl naturalnie rozświetla skórę
• Satin Smooth Pearl/Dual Optimizing Powder/Micromatic Color Pigment gwarantują doskonały i długotrwały efekt makijażu

SHISEIDO
Face Color Enhancing Trio

Trójkolorowy puder Shiseido Face Color Enhancing Trio wzbudzał moje zainteresowanie od początku pojawienia się w perfumeriach. Bardzo cenię jakość produktów do makijażu tej marki i do tej pory nie zawiodłam się na żadnym. SHISEIDO, to marka, której produkty mogę kupować w ciemno! Dotyczy to zarówno kosmetyków kolorowych jak i pielęgnacji. Puder, o którym dziś mowa idealnie sprawdza się do subtelnego modelowania twarzy. Uwielbiam ten produkt! Nałożony na całą twarz lub jako róż, rozświetlacz czy brązer pięknie się prezentuje na cerze.

Shiseido Face Color Enhancing Trio
Face Color Enhancing Trio
Face Color Enhancing Trio

W zależności od tego czy wybieramy pojedyncze kolory czy stosujemy trzy kolory połączone ze sobą efekt jaki daje ten puder spełni oczekiwania zarówno dziewczyn, które lubią subtelne wykończenie makijażu jak i bardziej wyraźne. Mój odcień ORI  nadaje się do nałożenia na całą twarz, nie tylko do zaznaczenia kości policzkowych. Ja najczęściej i najchętniej nakładam zmieszane wszystkie trzy odcienie na kości policzkowe. Uwielbiam efekt jaki daje mi ten produkt. Jest subtelnie, nienachalnie… a mimo to dzieje się coś na policzkach… ciężko uchwycić tę trójwymiarowość ale uwierzcie mi na słowo, a najlepiej sprawdźcie na sobie. Puder ma miałką, pudrową formułę, która świetnie nanosi na pędzelek dołączony do pudru ale też na każdy inny jaki używam. Kilka ruchów pędzlem i tworzą się na policzkach dziewczęce ” pufki ” Odcień jaki mam, to odcień, którym nie da się zrobić sobie krzywdy. Jeśli dobrze zmieszasz nakładane kolory tego pudru, rdzawy odcień, który może odstraszać w opakowaniu, pięknie dodaje ciepłej opalenizny na twarzy. Najjaśniejszy odcień bardzo ładnie i delikatnie rozświetla, jest to odcień, który swobodnie możesz nałożyć pod łuk brwiowy lub nawet jako cień do powiek. Polecam również tak sprawdzić ten produkt. Nie ściera się w ciągu dnia, nie utlenia się. Nadaje cerze młodego, świeżego wyglądu.

SHISEIDO
Face Color Enhancing Trio

Face Color Enhancing Trio
Face Color Enhancing Trio
Face Color Enhancing Trio
Face Color Enhancing Trio
Autor