URBAN DECAY NAKED FLUSHED

Jakiś czas temu pokazywałam Wam piękną paletę do policzków marki  → URBAN DECAY JEAN-MICHEL BASQUIAT .  

Dziś polecam kolejną, tym razem bardziej uniwersalna i pasująca każdemu typowi urody. Bronzer, roświetlacz i róż w jednym? Tak , ta paleta ma wszystko czego Tobie potrzeba do stworzenia looku. Każdy z elementów tej palety ma piękny odcień. Bardzo uniwersalne. Pięknie rozpraszają światło i udoskonalają wygląd cery nadając jej świeży i pełen blasku look – nawet, gdy czujesz się zupełnie „wczorajsza“ po szalonej nocy.

Jedwabiste prasowane pudry możesz używać osobno lub mieszać je ze sobą, aby uzyskać pożądany efekt obserwuj jak to pozornie grzeczne trio zamienia się w prawdziwy festiwal kolorów. Emanuj pięknem i… pozwól innym zastanawiać się, jak to zrobiłaś. Formuła o luksusowej i lekkiej teksturze doskonale utrzymuje się na skórze. Odcienie nasycone kolorem, a do tego doskonale wyglądają na skórze.

URBAN DECAY NAKED FLUSHED
URBAN DECAY NAKED FLUSHED
URBAN DECAY NAKED FLUSHED
URBAN DECAY NAKED FLUSHED

Paleta Naked Flushed zamknięta jest w zgrabnej kasecie z ułatwiającym otwieranie i zamykanie magnetycznym zamknięciem oraz dużym lusterkiem. Jest na tyle kompaktowa, że bez problemu zmieści się w torebce lub podróżnej kosmetyczce.

Moje zestawienie to NAKED, te palety występują w 6 różnych zestawieniach. Jest w czym wybierać! Na zdjęciach z makjiażem użyłam wszystkich trzech produktów. Co myślicie o tej palecie?

 

Autor